Düzenli Evimiz & Hayatımız

Yok canım çok değiştirdim tek hatırladığım ik8nci ismim olan hatun onun dışındakileri hatırlamıyorum bile
dut başka arkadaş Antepliydi o bir ara bu Topikde de baya aktifti bu ara gelmiyor
Seni ben hep böyle tanıdım o zaman.

Yok canım çok değiştirdim tek hatırladığım ik8nci ismim olan hatun onun dışındakileri hatırlamıyorum bile
dut başka arkadaş Antepliydi o bir ara bu Topikde de baya aktifti bu ara gelmiyor
Aa hani meleğini bekleyen anneler topiği vardı. Ordaki hatun mu yoksa

Nane Limon Kabugu evet şimdi baktım da sen değilmişsin
Karıştırıp duruyoruz yada yanlış etiket ediyoruz diye arkadaşlar bu isimdeki nickime dönmemi istemişti ondan sonra değiştirmedim zaten 90 lar çocuğu olarak barış manco hayranligimdan bulmuştum bu nicki

Karıştırıp duruyoruz yada yanlış etiket ediyoruz diye arkadaşlar bu isimdeki nickime dönmemi istemişti ondan sonra değiştirmedim zaten 90 lar çocuğu olarak barış manco hayranligimdan bulmuştum bu nicki
Bende seni Limonsuzzcay la karıştırıyorum ama

Mutfakta dağ gibi bulaşık vardı. Süt pişti yoğurt mayalandi tencere değişikliği , akşam yemeği, çay derken
Ellemicem dursun dedim.Bir de dil çıkardım ona.
Dakikalar sonra
Bulaşık durdu da ben duramadım.

Salavat eşliğinde hepsini bitirdim ocagimi da sildim ohhh misss. Yüzümde bir tebessümle sabah inşallah görüşürüz tatlım diyerek vedalaştım mutfağımla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…