Düzenli Evimiz & Hayatımız

Hayırlı sabahlar canım
hep sabah namazdan sonra ayaktayım. Nadiren pazar günleri namazdan sonra uyurum.

Çalıştığım için de bünyem alıştı. Namaz sonrası okuma, tesbihat, evi dolan derken iş saati geliyor 07.50 de evden çıkıyorum.

Tatilde de olsam, zamanını uyuyarak geçirmek isteyenlerden değilim :KK56:
Bende böyle yapmak istiyorum ama çok erken geliyor bana 🤗 biraz imsak ilerlesin sen gibi yapacağım 🫣

Öğle yemeği masasından yazıyorum sofrayı toplamadim yorgunum 🤦🏻‍♀️
Sandalyeye civilediler sanki kalkamıyorum 🥴

Bu saate kadar yaptıklarım:

🟢Tüm ev halkının yastık pike çarşaf hepsi yıkandı.
🟢Çocukların yatak bazalarının alti yani içi supuruldu.
🟢Bütün ev supurulup silindi.
🟢Kahve içildi.
🟢Lavabo yıkandı. Kurulandi.
🟢Balkon yıkandı.
🟢Tv ve ünitesi silindi.
🟢Çocuklar okuldan geldi yemekleri verildi.
🟢 Ev işi zikirler eşliğinde yapıldı daha da huzurlu oldu.
Kısa bir moladan sonra;

👉👉👉Sırada Çocukların odevleri var.

Hızımı alamadım.
Baza altı hurçlarından almıştım,misafir nevresimlerini düzenledim yeniden yer değiştirdim vs
Bana şimdi baya bi süre yatılı misafir gelmez.

Nevresimler yatak örtüleri, benim ve misafirlerin vs hepsini elden geçirdim yeniden katladım yerleştirdim

Yemek dünden var ekleme yaparım

Çocukları aldım
Bişeyler yiyip devam mutfağa geçiş yaparım

❤️Misafirim var
❤️Buzluktan yöresel yemekler yaptım akşama
❤️Erken kalkıp bulaşık makinesini boşalttım
❤️Çamaşır makinesini çalıştırdım
❤️Tuvalet ve banyoyu yıkadım
❤️Kahvaltı ve beslenme hazırlandı
❤️Çocuklar okula gitti
❤️Çay ve sohbet baya sürdü
❤️Evde iki yaşıt küçük olunca birbirleriyle oynadılar uzun zaman sonra ki en rahat misafir ağırlamam

herkese iyi akşamlar hanımlar

ben düne benzeyen yoğunluk ve streste çalıştım bugün yine. yarın da bu işlerin devamı olacağından, hayırlısı diyeyim bakalım

evde ve babamda işlerimi halledip, duş alıp temizce yatmayı hayal ediyorum şimdiden, kaplama dişim de ağrıyor niyeyse... keyifisizim hem yorgunluk hem geceden uykusuzluk hem diş.

tek güzel şey, sağlıklı beslendim

bir de yavru kedi için sahibinden de ilan açtım, bir sahip bulursam benden iyisi olmayacak. akşam getirdim geç olsa da oynadım, banyoda rahat yatsın diye de bıraktım enazından kutu içinden iyi sonuçta. valla babama giderken bile götürmeyi düşünüyorum , sırf kutuda durmasın diye, benimle gitsin gelsin, boş bir oda da oynar zıplar ben temizlk yaparken dedim

X