Düzenli Evimiz & Hayatımız

Sabahtan bu yana
Kahvaltı hazırladım
Sofrayı.topaldim
Kirlileri makineye koydum
Mutfak temiz tezgah boş
Ocağın hı tozunu aldım
Akşama dünden yemekler var
Evi topladım
Çamaşırları topladık oğlumla ama.daha katılmadım
Telefon görüşmesi yaptım
Yarım saattir oyalaniyom
Oğlum biraz banyo da kendi kuvetinw havuz yaptı şimdi oynuyor onu yıkayıp banyoyu yıkayıp kendimi de yıkayıp dolaplara giricem inşallah

sabah çamaşır yıkadım astım
camasırları topladım katladım
cıceklerı suladım, coplerı cıkardım

saglık ocagına hormon ılacımı yazdırmaya gıttım, ordan hastaneye- dıyetısyene yanı.

200 gr vermısım , veremıyorum ama yag yakıyorum bu hosuma gıttı. tatıle cıkacagım ıcın 2 haftalık ve dısımdekı tedavılerden dolayı puremsı bır dıyet verdı

bıraz erken cıkıp yıne dıscıye gıdecegım. sonra evde yemegım var, ve esım raporlarının basında olacak, ben de sınava calısacagım. yarın ve ben hıc calısmadım nerdeyse valla.

dun aksamlar yıllar sonra bır ılk yaptım ve 10 da kalktım arkadasımın yanından. ozgurluk hıssı cok ıyı geldı, 3 cocuklu kadın gıbı evde yemek var mı, varsa yarına acaba ne yapayım, 11 de utu yap... bıktım bu tempodan.

yapabılırsem persembe ogleden sonra cıkacagım, sınava hazırlanırım bıraz dıye dusunuyorum.

benden boyle...

opuldunuz

Evlilik böyle bir şey herhalde ya çocuk olsa da olmasa da evde sürekli yemek derdi var.
Valla 25 yaşında evlendim, o yaşıma kadar hiç akşama ne yemek yapacağım diye düşünmemiştim, ya okuyordum annem yapıyordu ya çalışıyordum işte yiyordum, gerçekten anneme bir de şımarıklık yaptığım zamanlar için çok kızıyorum kendime, yine mi bu yemeği yaptın falan

Yatıyor canım tedavi kabul etmiyor malesef
Tedaviden yana ümitli mi değil yaşama isteği mi az neden ki canım öyle?
Bugün cok sıcak kalbim terliyor yemek yapmayacağım dedim telaslandilar
Burdan 2 soru çıkar telaş ettikleri set yemeğin olmaması mi yoksa kalbin mi
Sabahtan beri hiç bir şey yapmadım sadece kahvaltı yaptım ve kahve içtim bebeyle uğraşıyorum sizin yaptıklarınızı okudukça bana bir rahatlama geliyor
Nasıl enerji buluyorsunuz maşallahhh
İstek geldiği an yapacaksın tatlım bizde de 7/24 istek gelmiyor o enerji olmuyor. Tüm sır bu
selam hanımlar

nasılsınız umarım herkes iyidir geçmişi okuyamadan selam veriyorum.
Aleyküm selam. Kendi adıma konuşayım iyiyim mutluyum evimin işlerinin çoğunu yaptım huzurluyum

Dinlenme seansim en sevdiğim bu esnada burayı okumak da güzel bir keyif veriyor.

Yapacakları listelemek çok işe yarıyor. Çoğu görev tamamlanmıştır.
*mutfak ve diğer odalar temizlendi detaylara da girildi.
*öğle yemeği uzun makarna yapılıp çocuklar doyuruldu
*kahve arkadaşım geldi ve evine uğurlandı. Kahve yanına browni yapıldı ve ikram edildi
*arkadaş gelirken İrmik tatlısı yapmış bayıldım
*aksama yemek yapmayacağım dün çok yapmıştım onu yiyeceğiz.
*saç ve cilt bakımı yapıldı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…