Düzenli Evimiz & Hayatımız

Beni en çok yoran boşluğa tahammül olmaması her zaman bisi yapman uğraşmak gerek 🥲
Benim tanıdığımın yükseleni ney bilmiyorum ama değişik bir kombo yapılmış karekterinde
Ben disiplinmi olmasını seviyorum
Ama anlamsız bir hısları var o bencilliklerine yansıyor onu böyle ben istedim bunu ben böyle istedim yok benim ailem karışılmaz dokunulmaz hatasız la olum bir dinle dinle diyene kadar akla karayı seçmişliğim var
Yay olarak dize getirdim 😂

Benim tanıdığımın yükseleni ney bilmiyorum ama değişik bir kombo yapılmış karekterinde
Ben disiplinmi olmasını seviyorum
Ama anlamsız bir hısları var o bencilliklerine yansıyor onu böyle ben istedim bunu ben böyle istedim yok benim ailem karışılmaz dokunulmaz hatasız la olum bir dinle dinle diyene kadar akla karayı seçmişliğim var
Yay olarak dize getirdim 😂
Aynen fena hırs hemde. Sadece Çocukların düşük notlarına tepkisine müdahale edebiliyorum çatışmalar çok oluyor. Bende rahat bir jnsanim biliyorsun az cok😂

Benim kardeşim oğlak küçükken çok gıcıktı ya sinir olurdum 15 inden sonra evrim geçirdi suan en yakın arkadaşım gibi 😂😂
Dediğim gibi yükselende önemli benim tanıdığım ortalığı birbirine karıştırmakla ailede ünlü şahitte olunca ben görşmüyorum direk 😂
Bunu burcada bağlamak yanlış her oğlak aynı olmaz eğer öyle olsa 12 tip insan olur

X