Düzenli Evimiz & Hayatımız

Onları da mı anlamak lazım diyorum da olmuyor icimden gelmiyor
Benim annem de melekler bekler sofrayı kaldırın derdi bereket eksilir derdi
Hemen o an kaldırırdık sofrayı

Oysa masa başı sohbet muhabbet olurdu başka evlerde ozellikle kahvaltı masası sofrası dedikoduları onlarda melekler beklmiyormuydu acaba

Tabiki çok geç öğrendim ki böyle bir şey yokmuş ama çocukluktan kalan şeyler geçmiyor illaki yemek işi bitince isofrayı toplamam gerekir yoksa bir baskı hissediyorum

Ay o masa başı sohbetleri genelde dedikodu olur melek bırak beklemeyi lanet bile okurlardi sofraya saygı evin bereketi ama gerçekten.

Benim annem travmam. Aşırı bunaltiyordu sil topla süpür sanırım onun gıcıklığına şimdi asla yapmak istemiyorum gecmiyor o his

Biz sırayla yapardık en çoğunu kendi yapardı ama yine istemediğim oluyor ama çok bunalıyorum iyi hissetmiyorum ev dağınıkken aklım da karışık oluyor

Hadi maratona çıkalım gidelim buralardan
Ben kahvaltıdan sonra çocukları yıkadım duş aldım hazirlandim eşim beni hastaneye çocuklarında babanneye bıraktı doktora göründüm geri aldi benide kv ye getirdi burdayiz bileniniz varmı bilmiyorum şambörek yapacaz iç hazirlamis kv dem yani ev öyle kaldı akşam yemekten sonra geçeriz yorulmazsam bir elden gecirmeyi isterim bir gün yapmazsam herşey başa sariyir rutin çok önemli sizlere kolay gelsin

Hizli hızlı gittiler bide 1 saat dediler bide kahve içeceklermis Limonsuzzcay Gonulmeyvesi 1 saat çok az bi kerem

Ben geldimm
Makineye çamaşır attım
Mutfağa geçtim
Sofrayı topladım
Bualsikalri makineye dizdim
Ocağı tezgahı sildim
Evi genel bi topladım
Dikey süpürge ile süpürdüm
Şimdilik bu kadar

Dolap ve çekmece içeri mutfak dolapları her yer gözüme çok batıyor
Ne zaman baslicam bilmiyorum

Kahvaltı yaptık topladı kızlar.

Çok belim ağrıyor nolduysa yine oturduğum yerde fasulye ayıkladım biraz.
Şimdi biraz evi toplim tekrar gelicem ayıkladıklarımı yapıcam
Bel ağrısı çok rahatsz edici size iyi gelirmi bilmiyorum ama uzanıp ayakları germek o ağrıya bir nebze olsun iyi geliyor geçmiş olsun inşallah

2. Tura çıkarsan gelirim. Çocuklarla boyama yaptık işim yokmuş gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…