Düzenli Evimiz & Hayatımız

Dur yazayım sabah yediklerimi :kk77:

Sabah 07:30 kahvaltı

1 haşlanmış yumurta
3 zeytin
3 hurma
Bir lokma peynir
2 bardak su
Bereket versin doydum şükür :KK68:
ekmek yemiyomusun penyez
ben 2 dilim yiyorum yoksa doymamki :KK45:

bende birazdan yiceklerimi yazıyım

1 haşlanmış yumurta
domates,salatalık
zeytin,peynir
azcıkta reçel 2 dilimde ekmek :kk77:

Ben patlıcan oturtmayı pirinçle yapılanını yapacağım
Sebzesini kahvaltı hazırlanırken doğradım
Patlıcaları kızartacağım diyette olanlar fırındada kızarta bilir
Minnoş biberler almıştım dolma yapayım onları diyorum. Maş fasulyesi yemek olarak yapıyo musun sen?

selam hanımlar

iyi bir hafta olsun inşallah

ben 2.5 civarı uyudum sanırım, pazar sabahtan agva ya gıttım ama pek bırsey yapmadım . şartım buydu. ayrıca direksiyon için yazılı sınava hazırlanıyorum zaten. hatta biraz uyudum bile gündüz. ...

ama tabi illa git gel, orda birşeyler yap, geç gel derken yoruluyorum. gece gelince eşyaları boşalttım, çamasırları katladım, yeni camasır yıkadım astım. el faraşı ile biraz mutfak süpürme gibi yaptım.

cumartesi çok yorucu oldu, zaten cuma akşam dışarı cıktık, konusmak, dertlesmek degısıklık olsun dıye. ben uzuntu ve sibir krızındeydyım malum... gidince de annesinin gece 11 de , köydeki 50 kilo fındık için araması, gece 3,5 bucukta arayıp oglum gelmedınız mı dıye araması sınır ettı tabi.

cumartesı gec kalktım utu dısında hersey hazır bu hafta ıcıne. esım yıne gıttı tahta almaya, onları duzenlemeye, 5-6 saat gelmedı gece geldı bu adamın ınsaat ustası gıbı yasamasından bıktım valla, su ev bır bıtsın yarabbim.

ben halıları da sıldım, ustundekı tuyler gıttı, guya uc hafta once makınada yıkamıstım ama elle sılınce kedının tuylerı gıdıyor demek ki. aspriratör, fırın detaylı temızledım epeydır yapamamıstım, cıceklerın saksılarını degıstırdım, normal rutın ev temızlıgı derken valla 2-3 gıbı baslayıp yemek falan da derken full calıstım evde...

ben de durumlar boyle. aksama pılav var ama corba ve yemek yapmam lazım. dısarda ozel ıslerım olacak babamla alakalı. bugun ya da yarın 4-5 saat ızınlı olabılırım. sac boyatmam lazım, persembe aksam ıs cıkısı ıkı arkadasımla gorusecegım, carsamba sabah dıyetısten var, cıkısta da dıscı... kaplama takılacak...

annemler ıle tatıle gıdıs falan planlar yapmam lazım ekstra, ısler de yogun bakalım hayırlısı, bır taraftan da ders calısmam lazım, 15 agustos da sınavım var, tatılden once bakalım.

X