Düzenli Evimiz & Hayatımız

Aşırı yoğunum biliyorsunuz kv kb bizde diş yaptırıyorlar ve çocuklar çok bunaldı gece yarısına kadar TV izliyorlar müstakil evde sorun olmuyordu alt katta oldukları için bu ay zor geçti
gelecek hafta tüm aile eltiler kayinlar görümceler gelecek bayram sonu giderler aktif olamam bir süre ama fırsat buldukça gelirim
Taşınma netleşti bayram öncesi
Allah kolaylık versin canım 🙁

Benim kız buaralar çok zorluyor beni 9 yaşında🙁 İstiyor ki her istediğine evet diyeyim. Ben bişey istediğim zaman kızıyor. Her şeyi ona yaptırıyormuşum 🤦🏼‍♀️ Kardeşiyle zaten hep kavgalılar. Kötü sözler söylüyorlar 😕 buaralar bana da öfkeli ve sabırsız. Nasıl başedeceğimi bilmiyorum 🙁

Benim kız buaralar çok zorluyor beni 9 yaşında🙁 İstiyor ki her istediğine evet diyeyim. Ben bişey istediğim zaman kızıyor. Her şeyi ona yaptırıyormuşum 🤦🏼‍♀️ Kardeşiyle zaten hep kavgalılar. Kötü sözler söylüyorlar 😕 buaralar bana da öfkeli ve sabırsız. Nasıl başedeceğimi bilmiyorum 🙁
Ne diyeceğimi bilemedim

Boynum ağrıyor mutfak yarım kaldı yatıcam iyi hissetmiyorum zaten bu ara ailevi huzursuzluklar oldu onlarda etkiliyor.
Tam kafam dağıldı derken bir telefon bi daha aynı şeyler...
Geçmiş olsun canım 🙁 buaralar herkes de bi sorunlar bi mutsuzluk 🙁 Allah kalbine ferahlık versin bonusum atma içine anlat biz buradayız. Yardım edemesek de yanında oluruz ❤️

Ben de bilemiyorum bonusum. Çok zorluyor beni. İsteklerini yaptığım zaman çok iyiz. Sonrasında sinirli ve mutsuz 😢
Ön ergenlik sancıları mı acaba nedir canım.
Benimkiler de 10 yaşında akran sayılırlar.
Neler istiyor mesela, abes şeyler mi?
Her şeyde mi sıkıntı?

Benimkiler bu ara biraz alıngan sadece.
Pek zorlanmıyoruz ama kızım şu öyle değil böyle olsun desem kırılıyorlar hemen.
Ama hemen de geçiyor.
Herhalde gurur denilen şey yüklendi.

Mutfak toplu sayılır.
Soyundum dökündüm uzandım.
Gitti misafirler.
Gündüzki sinirim kalmadı.
Yeni evli çiftim çok memnun kaldı. Sağolsunlar ben de sevindim öyle olunca.
Yavrularımın doğum günü için de hazırlıklı gelmiş halası. Bir parti de halamızdan geldi.
Büyükleri sorarsanız, pasta kesilirken bir iki gülümsemiş olabilirler onun dışında herhangi bir tebrik veya hediye elbette yoktu 😄
Şaşırdık mı? Yooo...
Neyse.
Hasılı kelam yine de güzel bir akşamdı.
Dinlenme moduna giriyorum.

Yarın akşam mezuniyet balosu var 😊💃💃
Atraksiyon devam ediyor.....

Varlığı yeter annenin arya hoş geldin eline sağlık 🌸
Dizine yat ellerini öp annenin zaman çok acımasız sevdiği şeyleri yap geçirdiğiniz 10 dk bile olsa dolu dolu geçir.

Hepimiz için öyle geçen zamanı dolu dolu geçirmeli
Öyle tabi canım, varlığı bile yeter. Canı sağolsun , başımızda olsun yeter.
4 yıl önce babamı kaybettim ben, kaybın ne demek olduğunu iyi bilirim 😥 mekanı cennet olsun İNŞAALLAH babacığımın ve tüm ölmüşlerimizin 🙏

Ben kendi şehrimdeki bir tur şirketi ile gittim, kervantur.istanbul ile de bağlantısı var ama oradaki isim nedir bilmiyorum.Cok memnun kaldım nasip olur hac kurası çıkarsa da onlarla giderim
Teşekkür ederim inşallah olur. Bende umuttur ve ıkra tur u buldum karar aşamasındayım

Günaydın ❤️

836a84018e153c2886f7347a57dfc18b.jpg

Aşırı yoğunum biliyorsunuz kv kb bizde diş yaptırıyorlar ve çocuklar çok bunaldı gece yarısına kadar TV izliyorlar müstakil evde sorun olmuyordu alt katta oldukları için bu ay zor geçti
gelecek hafta tüm aile eltiler kayinlar görümceler gelecek bayram sonu giderler aktif olamam bir süre ama fırsat buldukça gelirim
Taşınma netleşti bayram öncesi
kolay gelsin :KK69:nanecim sen daha yeni taşınmadınmı benmi yanlış hatırlıyorum, :işsiz:

Son düzenleme:
X