Düzenli Evimiz & Hayatımız

Bazen motive olmak için fazla gereksiz şeyler yazıyor olabilirim kusuruma bakmayın 🌸🎈

Yok Yok bugün ben fazla yoruldum beyin olarak burayla alakası yok.. 🫠

Aslında her bir küçük iş benim için çok büyük
Onları buraya yazmak da kendimi tebrik etmek gibi bisey 🥲ama bencede fazla detaylı yazmışım🤭 bundan sonra daha sade yazarım inşallah 🙃
Aynen devam et gönül ben seviyorum senin listelerini okumayı kendim yapmış gibi ferahlıyorum 😄

Geçen hafta markette gördüm pahalı geldi az vardı içinde denemek için almadım.

Evde yaptığım finiş stoğundan hala var 1 paket.
Turkish care aldım oda iyi.
Bu bitince deneyeceğim asperox değil renax inşallah
renax ı bende almak istiyorum hem bulaşık hem çamaşır için ama bizim marketlerde göremedim. hakmara bakıcam

papatyamm papatyamm alıntı yapmıştım ama sayfadan çıkınca gitmiş. ❤️🥹 Ağlamayın üzülmeyin. Ağlamalarınız mutluluktan olsun inşallah. Peygamber imtihanına ortak olduk. Bu günlerde geçecek inşallah 🤍❤️
amin canım benim ama ağlamamak elimde deil adem mete yavrun cennet kuşu , Rabbim size dayanma gücü versin :KK200:
benim eltimin 3 tane bebeği öldü 18 aylık 9 aylık ve 15 aylık doğuştan hepatit c kara sarılık hastalığı ile doğdular. ve siroz oldular bebeklerin ve annenin çektikleri gerçekten çok zordu aynı binada dairelerimiz karşılıklıydı. gözümüzün önündeydi .bi tanesi benim kızımla 1 ay arası var onu bende emzirmiştim süt oğlumdu :KK43:

İyi akşamlar kızlar yeni memleketeki eve geldim annemi sormuşsunuz hepinizden Allah Razı olsun mesajlarınıza bakamadım bir kendime geleyim hepsine geri döneceğim💐 Annem çok şükür hastaneden çıktı abime geçti yıkadım yatırdım eve geçtim olacak ağrıları var bir buçuk ay dikkat etmesi gerekenler var onlarıda bir bir atlatacak inşallah 🤲🏻
çok geçmiş olsun efser çok şükür eve çıkmış

İyi akşamlar kızlar yeni memleketeki eve geldim annemi sormuşsunuz hepinizden Allah Razı olsun mesajlarınıza bakamadım bir kendime geleyim hepsine geri döneceğim💐 Annem çok şükür hastaneden çıktı abime geçti yıkadım yatırdım eve geçtim olacak ağrıları var bir buçuk ay dikkat etmesi gerekenler var onlarıda bir bir atlatacak inşallah 🤲🏻
Gözün aydın canım Allah in izniyle hemen iyileşecek inşallah 🤲

amin canım benim ama ağlamamak elimde deil adem mete yavrun cennet kuşu , Rabbim size dayanma gücü versin :KK200:
benim eltimin 3 tane bebeği öldü 18 aylık 9 aylık ve 15 aylık doğuştan hepatit c kara sarılık hastalığı ile doğdular. ve siroz oldular bebeklerin ve annenin çektikleri gerçekten çok zordu aynı binada dairelerimiz karşılıklıydı. gözümüzün önündeydi .bi tanesi benim kızımla 1 ay arası var onu bende emzirmiştim süt oğlumdu :KK43:
İçim ezildi şuan. Ama rabbim ona da güç ve sabır veriyordur😢 sağlıklı hayatta olan çocuğu yok mu

X