Düzenli Evimiz & Hayatımız

MssPARE MssPARE paremm temizliği bitirdin tabi ohh şimdi keyifini sür bacimm:KK19:
Temizlik bitti ama birazdan parenin totosu yer görmez çünkü haftasonu öğle sonu şenlik bayram yeri düğün kalabalığı olur

Bide kardeşimle tül bakmaya gideceğiz

Nasıl bir şey alsam acaba düz mu desenli mi kafam pazar yeri gibi 😔😔

Temizlik bitti ama birazdan parenin totosu yer görmez çünkü haftasonu öğle sonu şenlik bayram yeri düğün kalabalığı olur

Bide kardeşimle tül bakmaya gideceğiz

Nasıl bir şey alsam acaba düz mu desenli mi kafam pazar yeri gibi 😔😔
Şimdiden kolay gelsin paremmm:KK31: kalabalık güzel keyfili olur.. Her hafta olunca ee haliyle yorgunluk tabiki. Ne diyelim can sağlığı olsun.
Ben düz desen tül tercih ederdim. Bak bakalım bi ne çıkacak bahtına

Günaydın ❤️
Mutlu haftasonları 🌸

054ad8b4201e3ce8625cf61e8a9b265f.jpg

Kalkınca yatağımı topladım.
Akşamdan kalan bitiremediğim çamaşırları yine katlamak için yatağa koydum diğer kuruyanları da ekledim.
Ütüleri ayırdım
Yeni çamaşır koydum
Lavaboyu temizledim
Yüzümü temizledim serumladım
Ayaklarıma krem sürdüm
Namazı kaçırmışım onu kıldım

Mutfağa geçiş yapıyorum

Son düzenleme:
Şimdiden kolay gelsin paremmm:KK31: kalabalık güzel keyfili olur.. Her hafta olunca ee haliyle yorgunluk tabiki. Ne diyelim can sağlığı olsun.
Ben düz desen tül tercih ederdim. Bak bakalım bi ne çıkacak bahtına
Kullanılan yer balkon du sanırım güneşlik kullanıyormusunuz ben balkonda kullanmıyorum o yüzden hafif Desenli olanı tercih ettim dışarıdan net olarak içeri görünmesin diye

Allahım isyan etmiyorum ne haddime sadece zorlanıyorum çok ağrı çekiyorum bu ara.
Biliyorum geçicidir çabuk geçmesini nasip et bana 🤲🏻
Sırtımdan dik duramıyorum şu an.
Biraz iş yapsam uzanıyorum 5 dk tekrar devam ediyorum.
Allah şifa versin 🤲

Arada eski mesajları stalk yapsan öyle olmazdı 🤣🤣🤣
Bide bize laf ediyor neymiş dondurma o bu
Gel iste demi Catlak-kurabiye Catlak-kurabiye

😅😅

MssPARE MssPARE pare yırtılan düzse desenli olsun değişik olur rahatsız etmeyen ufak desenler kötü durmaz ya da ince çizgi
Ramazan öncesi gelinimize tül baktık artık sık desenler yok düz çizgili yada ortasında düz geniz desenli tüller var eskidi çok kalabalık değildi desenliyli sadeydi

bu arada geçmiş oksun bel fıtığı mi var neyin var canım eczaneden yaki alsan sıcaklığı rahatlatıyor burazcik🌸🌼🌺

Son düzenleme:
Allahım isyan etmiyorum ne haddime sadece zorlanıyorum çok ağrı çekiyorum bu ara.
RABBİM kalıcı şifa versin 🤲
bonusum sabah kalkınca korse, kuşak gibi birşey mi taksan, bir nebze olsun, faydası olur belki. Sırtından, yelek hiç eksik etme yaz kış.

geçmiş olsun bonus Allah şifalar versin, sende fıtıkmı vardı o yüzdenmi ağrıyo

X