Düzenli Evimiz & Hayatımız

Selam dişi kuşlar
💫Ev havalandırdım
💫Yatakları ortalığı süpürdüm
💫Evi süpürdüm
💫Yemek yaptım
💫Kurabiye yaptım
💫Mutfak topladım, dolapları dıştan sildim
💫Yan bloktaki arkadaşıma kurabiye götürdüm, kahve içtim geldim
💫2 posta çamaşır yıkadım, kuruttum, katlayıp kaldırdım

Akşamı ettim.
Geç kalkmaktan dolayı sanırım, bereketsiz bir gün oldu.
Çocuklar da yarınlar yokmuşcasına oyun oynuyor sabahtan beri😆
Hele kızlar sürekli etkinlik yapma modunda.
Oğlanı da aldılar aralarına.
Öyle bi kısacık gün oldu benim için.

Şimdi yemek zamanı.
Hemen yine toplarım mutfağı 😉

sweetgirlcandy sweetgirlcandy önce tanışıp konuşmak en doğrusu. Duvara vurmak zaten düşüncesiz olan insanları iyice kötü etkiler.

O an farketmeden yaptığı ses olan insan duvara vuruldu mu utanır ama diğer kısım insan da ters tepebilir. Yöneticiniz varsa ona iletebilirsin binaların wp grubu var artık ordan yazılabilir falan. Sen sana düşeni yap olmazsa dümdüz dalarsın konuya
Doğru düşünse zaten dikkat ederlerdi. Bide bu kadın kv nin tanıdığıymış maalesef ondan da bi gıcık kaptım 🤭yöneticiye söyleyim uygun bi dille whatsapp grubu var evet

Sonun ne olaçak diye bakaçağım diye poğaçalar az daha yanıyordu ne diyeyim ben sana 🥸
İ
Bugün şeker hastasi miyim diye tahlil verdim efser 🥺 poğaçaya bayilmakla beraber kalbim kırıldı 💔 insülin direncim varken doktor demişti ki sınır noktadasin. Bundan sonra dikkatli ol. Oldum mu, hayır. Şimdi fabrika ayarlarına girerim inşallah. O değil topikteki can alıcı iki kuralı bilerek sallamış ve sallatmistim. Şimdi olan kızlara oldu hepsini yeniden yürürlüğe soktum

Evi toplayip supurdum sildim
Camasirlari hallettim
Banyo wc yikadim
Aynalari sildim
Nevresim yikadim kurudu yerlestirdim.
Yine mutfaktan bir dolap ici hallettim
Pogaca yaptim lahana ve yaprak sardìm
Mutfak daginik suan birde tuz şeker çay yerlerine doldururken hepsnden biraz doktüm. Beklemede 😐

Bulaşık makinasını boşalttım
Makinaya havluları atıp çalıştırdım
Bitince astım
Bikaç parça kıyafet katladım yerleştirdim
Bütün yatakları ve odaları topladım
Kahvaltı hazırladım
Kahvaltıdan sonra mutfağı topladım Makinayı doldurdum
2 takım çaydanlığı ve tepsileri yıkadım
Yemek yaptım
Makinayı tekrar doldurup çalıştırdım
Süpürgeyi temizledim
Bütün evi süpürdüm
Toz aldım
Aynaları sildim
Poğaça yaptım 🥹
Akşam yemekten sonra bulaşıkları makinaya doldurup çalıştırdım
Kalanları elimde yıkadım
Mutfağı topladım tezgahı temizledim
Ocağı, ocağın etrafındaki fayansları, musluğu ve tezgahın arkasındaki fayansları sildim
Banyoya yedek havluları yerleştirdim
Pencerelerin önlerini sildim

Unuttuğum yoktur inş 🤭😅

Çok şükür geçti canlr yarın taburcu oluyor k.pederim
Bu akşam yemek ve salon temizligini halledicem yarın guzel bı yatak yapicam odasına çok gelen giden olcak vs geceden halledicem inşallah
Gözünüz aydın tubiş Allah bi daha göstermesin İnşAllah 🙏
MaşAllah amcaya daha bikaç gün önce vefat edecek diye bekliyorlardı şimdi taburcu oluyor

Bugün şeker hastasi miyim diye tahlil verdim efser 🥺 poğaçaya bayilmakla beraber kalbim kırıldı 💔 insülin direncim varken doktor demişti ki sınır noktadasin. Bundan sonra dikkatli ol. Oldum mu, hayır. Şimdi fabrika ayarlarına girerim inşallah. O değil topikteki can alıcı iki kuralı bilerek sallamış ve sallatmistim. Şimdi olan kızlara oldu hepsini yeniden yürürlüğe soktum
Benimde ünsilin direncim vardı sonra ne oldu anlamadım kendi kendine düştü
İnşallah heteflerinize sağlıkla ulaşırsınız 🤲🏻

X