Düzenli Evimiz & Hayatımız

Şehitlerimizin şahatetliği kabul olsun Ruhları şadd olsun 🤲🏻

Aktif Lora Aktif Lora ahiretliğim çocuklar nasıl
@Bonus um sen nasıl oldun
@MssPARE ellerine sağlık ne zamandan beri benimde bir yapasım var :)
Yoğunluktan Geçmişi atlaya hoplaya okudum inşallah herkes iyidir bir yaramazlık yoktur.
Daha iyi efserim. Çok şükür terledi gece ondan attı biraz pisliği heralde. Sen nasılsın

✅ Nevresim değişti
✅ Ev havalandırıldı
✅ Çamaşırlar yıkandı , katlandı
✅ Ev süpürüldü
✅ Yıkanmış bulaşıklar yerleştirildi
Kahvemide içtim 1 saate akşam yemeğine başlarım artık 😌
afiyet olsun ne güzel işlerde bitmiş, sende evlimiydin ? sormadık herhalde yada ben kaçırdım :oops:

🌹 ev havalandırdı
🌹 yatak havalandı toplandı
🌹 mutfak toplandı silindi paklandı
🌹 evi robot süpürdü
🌹 toz aldım
🌹 bul.mak.çalıştırıldı
🌹 wc lavabo yıkandı
🌹 havlular değiştirildi

Şimdi biraz dinleneyim :kahve: yemek yapmaya öyle başlarım
oh ne güzel işlerinizi yaptınız . bende yarın yaparım anca bir gün olunca çok zor oluyo borçlarım bitince bende işi bırakmayı düşünüyorum. tabi kısmet olursa en az iki senede bitiririm. bu sene 21 yıl olucak işe başlayalı artık yoruldum :KK43:

oh ne güzel işlerinizi yaptınız . bende yarın yaparım anca bir gün olunca çok zor oluyo borçlarım bitince bende işi bırakmayı düşünüyorum. tabi kısmet olursa en az iki senede bitiririm. bu sene 21 yıl olucak işe başlayalı artık yoruldum :KK43:
Rabbim kolaylık versin inşallah biran önce hayırla afiyetle ödeyip rahat edersiniz 🤲🏻🌹

Herkese selamlar arada baya muhabbet olmuş okuyamadım inşallah herkes iyidir
Hasta olanlara Rabbim.sifa versin 🌹🤲🏻

Şehitlerimiz varmış Rabbim rahmet etsin ailelerine sabırlar versin 🇹🇷
Ulkemize ve Müslümanlara zarar veren tum kafirleri kahru perisan etsin oyunlari kendi baslarina donsun insallah 🤲🏻🤲🏻
aleykum selam iyiyiz çok şükür,

evet şehitlerimiz var Allah rahmet eylesin dayanma gücü versin ailelerine :KK43:
Ulkemize ve Müslümanlara zarar veren tum kafirleri kahru perisan etsin oyunlari kendi baslarina donsun insallah 🤲🏻 amin aminn

Evin tek tikli ve temiz yeri salon ✅
Onun harici her yer ama her yer ❌
Mutfak ❌
Oturma odası❌
Cocuk odası ❌
Yatak odası ❌
Banyolar❌
Antre ❌

Akşama tikleniriz inşallah 🫠
Ahan da manzaram :KK64: :KK51:

Eklentiler

• 20240113_151905.jpg
    20240113_151905.jpg
    110,8 KB · Görüntüleme: 35
ALLAH ödeme kolaylığı versin papatyam

Bende 8 - 6 ve cumartesi günü de çalışıyordum. bırakmak istediğimi, çok yorulduğumu söyledim. İşyeri bırakmadı şartları değiştirdiler. Temmuzdan bu yana 9 -5 çalışıp ve cumartesi gitmiyorum. Bu şekilde rahatladım ev iş yetişebiliyorum şükür.

23 yıldır çalışıyorum. Nasip olursa prim 7.000 gün olsun şuan 6.500 var. Sonra işi bırakmak istiyorum.

influanza salgını varya ortalıkta test yaparlar Allah şifa versin canım :KK43:
Evet evet ondan korkuttular sağol canjm
Ama kamerayla baktı doktor enfeksiyon çıktı sadece ilaçları aldık geldik şükür
Raporda çıktı
Aklım çıktı valla bişi cikcak diye ful sokakta çalışıyorlar Allah korusun herkesi

X