Düzenli Evimiz & Hayatımız

İşten geldim:ruh:

Yemeği ocağa koydum
evin içinde şöyle bir dolandım :KK6:
Evi havalandırdım
Wc lavabo yıkadım
Havluları değiştirdim
Akşam namazını kıldım
Yemek sonrası mutfağı topladım ✅
Evi robot süpürdü
Mutfak zeminini elle sildim
Çay demlendi
Yatsı ezanını bekliyorum

Hasta olanlara çok geçmiş olsun, herkese şifalar diliyorum 🤲 Bol bol su için, sebze ve meyve tüketin, kendinizi sıcak tutun ve maske takmaya özen gösterin.

Çocuklu hayat çok zormuş arkadaşlar, 9 aylık bebeyle pertim desem yeridir 😃🤦🏻‍♀️ uyku zaten asla yok, 21 gündür gribim geçmiyor. Dinlenemedikçe başa sarıyor gibi... Emekliyor, çok yorucuymuş. Sürekli bir yerlerden topluyorum.

Uzun bir aradan sonra ben de yaptığım ufak tefek işleri yazayım, yine de çok yoruluyorum.
Sabah 8 kalkış
Bulaşık makinesini boşalttım, akşamdan kalan bulaşıkları yerleştirdim.
Önce bebeğe sonra kendime kahvaltı hazırladım.
Kuruyan kıyafetleri katladım, bir makine çamaşır yıkayıp serdim.
Eşimin elbise dolabını düzenledim, ütülenecekler yığınla duruyor akşama birkaç parça hallederim
Çorba yaptım bebeğe, karnını doyurdum. Kitap okudum, oyun oynadık.
Şimdi sıra akşam yemeğinde 🥘
Hoşgeldin Arya 🌸

İhlamura devamke , 🔁

Eklentiler

• 17048197834174862074488954616318.jpg
    17048197834174862074488954616318.jpg
    67,9 KB · Görüntüleme: 22
Çocuklu hayat çok zormuş arkadaşlar, 9 aylık bebeyle pertim desem yeridir 😃🤦🏻‍♀️ uyku zaten asla yok, 21 gündür gribim geçmiyor. Dinlenemedikçe başa sarıyor gibi... Emekliyor, çok yorucuymuş. Sürekli bir yerlerden topluyorum.

Uzun bir aradan sonra ben de yaptığım ufak tefek işleri yazayım, yine de çok yoruluyorum.
Sabah 8 kalkış
Bulaşık makinesini boşalttım, akşamdan kalan bulaşıkları yerleştirdim.
Önce bebeğe sonra kendime kahvaltı hazırladım.
Kuruyan kıyafetleri katladım, bir makine çamaşır yıkayıp serdim.
Eşimin elbise dolabını düzenledim, ütülenecekler yığınla duruyor akşama birkaç parça hallederim
Çorba yaptım bebeğe, karnını doyurdum. Kitap okudum, oyun oynadık.
Şimdi sıra akşam yemeğinde 🥘
Hoşgeldin canım 😍 uykusuz uykusuz çok bile yapmışsın ☺️ Grip geçmek bilmiyor zaten herkes hasta canım Allah şifa versin ❤️

X