Düzenli Evimiz & Hayatımız

Bende yeni gelen arkadaşlarımız için yazayım

Tubis benim adım Kocaeli'de yaşıyorum çalışmıyorum 11 yıllık evliyim çocuk yok
33 yaşındayım

K.peder; engelli kaynım ve babane ile yaşıyorum 6 senedir
K.validem vefat edince böyle mecburiyet oluştu önce eltim sonra bana düştü bı sekilde
Yazları köydeki evimizde soğuk bastırınca merkezdeki evdeyiz

Şu sıralar ikinjci tüp bebek için beklemedeyiz ya özel ya devlet bakalım.
Bende memnun oldum imtihanımız zor ama çok kıymetli büyüklerin duasını almak Rabbim güç kuvvet versin 🤲🏻🤲🏻
Evladınıza biran önce kavuşursunuz inşallah daha yeni evlisiniz olur Allahin izni ile, bizim de bi süre olmadı bana çok.uzun yıllar gibi geldi bu süreçte olan herkesi tüm kalbimle kucaklıyorum Rabbim herkese nasip.etsin hayırlı şekilde 🤲🏻♥️🌹

Gonulmeyvesi Gonulmeyvesi kuzum doğuma giden kadın gibi suyum geldi demiş okuyan herkes ilk aklına geleni diyememiş 😂
Ben o kadar normal suya odaklanmisim ki o anda benimde suyum gitti aklıma hiç diğeri gelmedi bakalım.benim suyum ne zaman gelecek 🤭 o değil şanlı suyu değ de benim enerjimi kestiler halbuki yapacağım işlerin suyla ilgisi yok🫠

Ben o kadar normal suya odaklanmisim ki o anda benimde suyum gitti aklıma hiç diğeri gelmedi bakalım.benim suyum ne zaman gelecek 🤭 o değil şanlı suyu değ de benim enerjimi kestiler halbuki yapacağım işlerin suyla ilgisi yok🫠
Yazıyı bile yazamıyorum o kadar bitmişsim ben amann 🫡 bi 90.lar emin geldi aklıma

Evett bitti kızılcık şerbeti için hazır 😅🥰
Göz hakkınizi helal edin 🙈

Eklentiler

• 17032515839821422068483036686362.jpg
    17032515839821422068483036686362.jpg
    92,3 KB · Görüntüleme: 22
Bende memnun oldum imtihanımız zor ama çok kıymetli büyüklerin duasını almak Rabbim güç kuvvet versin 🤲🏻🤲🏻
Evladınıza biran önce kavuşursunuz inşallah daha yeni evlisiniz olur Allahin izni ile, bizim de bi süre olmadı bana çok.uzun yıllar gibi geldi bu süreçte olan herkesi tüm kalbimle kucaklıyorum Rabbim herkese nasip.etsin hayırlı şekilde 🤲🏻♥️🌹
Sağol canım 🥰 çok teşekkür ederim hayırlısıysa olur rabbim nasip eder eskisi gibi çok dert etmiyorum hakkimizda hayırlısı

Bütün evi koltuk çekmeli halı kaldırmalı süpürdüm sildim. Salonu küçük çaplı süsledim. Yarın oğlumun doğum günü

Baktım bende kimseden ses çıkmamış seslenmediydim😂😂😂

Ya ben burda ki gebe olayını anlamdım Hee biri beni aydınlatabilir mi🤓

suyum gelmiş dendi ya hamileler de doğum zamanı suyum geldi denirya onun gibi oldu :eek:

Aaa şimdi anladım yaa 🤭🤭

Gonulmeyvesi Gonulmeyvesi kuzum doğuma giden kadın gibi suyum geldi demiş okuyan herkes ilk aklına geleni diyememiş 😂

Kimseden ses mi çıkmamış buna sessiz kalacağımı düşünmen beni biraz üzer
Ffffffffffffffff:kızgın::işsiz::işsiz:

X