Düzenli Evimiz & Hayatımız

merhaba, çekinmiyorum yazdıklarınızı okumak hoşuma gidiyo :KK49: :KK49: ben çalıştığım için size uyum sağlayamam yazacak bişeyim olmaz diye hiç katılmadım.
bende çalışıyorum, burası beni motife ediyor. keyif alıyoruz sizin gibi, hoşumuza gidiyor.

Ne yazacağım diye düşünmeyin içinizden ne gelirse yazın :KK68: hoşgeldiniz

Yazacak bir şey olmaz olur mu hiç her yaptığımız kıymetli
ozaman kendimi tanıtayım ilk önce istanbulda yaşıyorum. evliyim 2 çocuğum var, büyükler kızım evli 10 aylık bi torunum var, oğlum daha büyük ama şu an bekar yakında onunda hayırlı bi işi olucak Allah ın izniyle, tersane sektöründe özel bi şirkette personel işleri ve muhasebeye bakıyorum. şu ara evde bi iş yapamıyorum. yılbaşına kadar taşınma işimiz var orda badana boya temizlik işlerimiz var. normalde hafta sonları yapıyorum temizliğimi hepinize kolay gelsin.... :halay::anne:

ozaman kendimi tanıtayım ilk önce istanbulda ayaşıyorum. evliyim 2 çocuğum var, büyükler kızım evli 10 aylık bi torunum var, oğlum daha büyük ama şu an bekar yakında onunda hayırlı bi işi olucak Allah ın izniyle, tersane sektöründe özel bi şirkette personel işleri ve muhasebeye bakıyorum. şu ara evde bi iş yapamıyorum. yılbaşına kadar taşınma işimiz var orda badana boya temizlik işlerimiz var. normalde hafta sonları yapıyorum temizliğimi hepinize kolay gelsin.... :halay::anne:

Kolay gelsin taşınma işlerinizde zordur

ozaman kendimi tanıtayım ilk önce istanbulda yaşıyorum. evliyim 2 çocuğum var, büyükler kızım evli 10 aylık bi torunum var, oğlum daha büyük ama şu an bekar yakında onunda hayırlı bi işi olucak Allah ın izniyle, tersane sektöründe özel bi şirkette personel işleri ve muhasebeye bakıyorum. şu ara evde bi iş yapamıyorum. yılbaşına kadar taşınma işimiz var orda badana boya temizlik işlerimiz var. normalde hafta sonları yapıyorum temizliğimi hepinize kolay gelsin.... :halay::anne:
Oo meslektaşım :anne:
bende 23 yıldır muhasebe finans bölümünde çalışıyorum özel sektörde. Hayırlı işleriniz kolaylıkla gerçekleşsin

hafta sonları yapıyorum bende temizliği:temizlik:

Hoşgeldiniz Allah hepimizin yardımcısı olsun ♥️

Yeni düştü buralara 🥹 geçen yaptığımı sevmişti ondan mı yapayım yoksa başka mı bilemedim

Eklentiler

• 20231219_125427.jpg
    20231219_125427.jpg
    165 KB · Görüntüleme: 19
X