Düzenli Evimiz & Hayatımız

Yaaa yaptınız mı hadi hayırlı uğurlu olsun 🤗 sizin alt kata oturdu demi kv en son kabul etmişti. Ahsen son gaz kudurmaya devam. Aşırı ama aşırı yoruluyorum beden yorgunluğu dışında zihnim de yoruluyor düştü düşecek diye düşünmekten. Ama şükür sağlıklı ya elbet durulur büyüdükçe diyorum
Sağolasın canım Allah razı olsun🥰
Bizimki de öyle çok hareketli sandalyeden düştü akşam yemeğinde ben sofrayı kurarken ağzı burnu kanadı maalesef buna da şükür.
Üç yaşa azalır o hareketlilik inş.🤭
Olmadı o iş her şerde vardır bir hayır kiracı da çıkmadı karıştı yine bizim mesele böylesi hayırlıymış demek ki.

Mutfağı temizledim
bulaşık makinesini çalıştırdım
Ocağı sildim dolap yüzünü ve tezgahı sildim çay içiyorum şimdi 💞
Afiyet olsun 🥰 maşallah sen hep hamaratsın 😊
Benim de eşim gecikince ellemedim henüz bulaşıklar duruyor bende kitap okudum.

Afiyet olsun 🥰 maşallah sen hep hamaratsın 😊
Benim de eşim gecikince ellemedim henüz bulaşıklar duruyor bende kitap okudum.
Hamaratlik ben ne alaka diyordur 🤪Bu gün küçük erken uyudu uyumuşken penyez83 penyez83 ün mesajını gördüm onun desteği ile yani

Sağolasın canım Allah razı olsun🥰
Bizimki de öyle çok hareketli sandalyeden düştü akşam yemeğinde ben sofrayı kurarken ağzı burnu kanadı maalesef buna da şükür.
Üç yaşa azalır o hareketlilik inş.🤭
Olmadı o iş her şerde vardır bir hayır kiracı da çıkmadı karıştı yine bizim mesele böylesi hayırlıymış demek ki.
Ayy geçmiş olsun yaaa. Bizi yormaları neyse canlarına zarar gelmesin de. Ahsende taşınmadan eski evdeyken beşikten atladı uyanır uyanmaz. Kafasını şifonyerin köşesine çarptı hafif kanadı falan. İnsan kötü oluyor öyle görünce. İnşallah azalır 3 yaş çok uzun değil 🤭

Yaaa dediğin gibi vardır bi hayır

Ayy geçmiş olsun yaaa. Bizi yormaları neyse canlarına zarar gelmesin de. Ahsende taşınmadan eski evdeyken beşikten atladı uyanır uyanmaz. Kafasını şifonyerin köşesine çarptı hafif kanadı falan. İnsan kötü oluyor öyle görünce. İnşallah azalır 3 yaş çok uzun değil 🤭

Yaaa dediğin gibi vardır bi hayır
Sağol canım sizede geçmiş olsun 💚

X