Düzenli Evimiz & Hayatımız

Pare seninkine benzeyen bundan var bende ayarsızca uzuyor kesp dikiyorum yanına. Kestiğim yerden iki tane çıkmış bak.
Bi de çiçek açtı çiçekleri çörekotu kadar bu nasıl bir yaratma sanatı
Şımariklar sizi 😊😊 bide bir sükûlet var onu nasıl bulurum bilemiyorum resmini atayim

Bide bitki.ilaci attım inşallah yasak değil-dir malum takip ediliyoruz birisi şikayet etmesin 🤣🤣🤣

Son düzenleme:
Bu Allahım nasıl bir şey bu güzelliğe bak ya 🧿🧿 Bonus Bonus
20230707_110150.jpg

Selam canlarm hayırlı cumalar 🥰
Bugün doğum günüm izin verdim kendime 🥰😅rutin işler tamamlndi ve. Dinleniyorum 😅
33 oldum müsadenizle ,😅🤣🏆
Nego Nego hoşgeldin balım 😍bende de işler bitti 🤣
Hayırlı cumalar🌷
Doğum günün kutlu olsun nice güzel yaşların olsun burçtaşım❣🌷🌼🥰

Bugün doğum günüm izin verdim kendime 🥰😅rutin işler tamamlndi ve. Dinleniyorum 😅
Doğum günün kutlu olsun tubişim nice mutlu senelere 😍🥰❤️

my-happy.gif

Nice yıllara doğum.gunun kutlu olsun Tubisim 🌸💐🌼🌻🌷🌹🌿🌺🥀🥰😘

Mini telgraf çiçeği bu pink lady ben aldım da büyütemedim. Pes etmedim tabiki sadece yerim yok
Evet telgraf çiçeğine benziyor ah o yer olsa yazın bir şekilde bahçeye falan çıkarıyorum ama kışın sorun mesela ben pazar sebze selleri olur ya onlara yerleştirdim bahçeye getirdim kışın yine kışlık eve gidecez taşıyacam yani yer sorunu çok sıkıntı 😔

Hanımlar merhabalar hayırlı cumalar

çok yoğunum bu aralar pek gelemiyorum okumadım sizleri de herkes iyidir umarım :KK68:

önemli bir durum olursa etiket edin beni lütfen

Herşeyeeee zam geldi kdv oranları değişti :ukala: sıcak bir yandan işler bir yandan çıldırmak uzereyimmmm :KK71:

Hanımlar merhabalar hayırlı cumalar

çok yoğunum bu aralar pek gelemiyorum okumadım sizleri de herkes iyidir umarım :KK68:

önemli bir durum olursa etiket edin beni lütfen

Herşeyeeee zam geldi kdv oranları değişti :ukala: sıcak bir yandan işler bir yandan çıldırmak uzereyimmmm :KK71:
Allah yardımcın olsun canım benim 🤲🌷🌹🧿

Yeni yaşın kutlu olsun Tubişmaviş 🤩
Sağlıklı hayırlı ve dilediğin şeyleri gerçekleştiği güzel bir ömrün olsun arkadaşım.
Güzellikleri hak eden birisin 🌹

X