Düzenli besleniyorum ama kilo alamıyorum.

Istanbulluhatun

Üye
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2023
149
86
29
Sağlıklı şekilde kilo alabilmek için önerileriniz var mı? Fiziğim hiç kadınsı değil. Kalça göğüs vb yok. Bu durum beni rahatsız ediyor. En azından 55 kilo olmak isterdim.

47 kiloyum 1.65 boyundayım, 28 yaşındayım. Şimdiye kadar en yüksek kilom lise zamanı 52 idi.

Son düzenleyen: Moderatör:
ablam da böyleydi. spora başladı. su an 31 yasinda ve ilk defa 53 kilo 😂 normalde hep 45-47 arasındaydı. son iki senede düzenli spor yaparak kilo aldı.
2 sene sporla çok güzel çaba göstermiş ve 31 yaşında maşallah, ben de alabilirim umarım ama spor yapsam hemen yorulurum ve daha çok kilo veririm gibime geliyor. Bir aralar egzersiz yapıyordum ısınma hareketleri falan da deniyordum sonra 1 2 gün bacak ağrıları çekiyordum

2 sene sporla çok güzel çaba göstermiş ve 31 yaşında maşallah, ben de alabilirim umarım ama spor yapsam hemen yorulurum ve daha çok kilo veririm gibime geliyor. Bir aralar egzersiz yapıyordum ısınma hareketleri falan da deniyordum sonra 1 2 gün bacak ağrıları çekiyordum
o ağrılar düzenli devam ederseniz bir haftaya geciyor. kaslarınız çalıştığı için o ağrışar oluyor gayet normal. ablamda söyle oldu spor yaptığı için iştahı arttı. yani kilo vermedi aldı. ve vücudunda hiç yap yok masallah komple kas olarak aldı. öyle herkül gibi değil tabii ki ama çok güzel oldu omuzları, karnı falan. size uygun egzersizleri yaparsanız kilo vermezsiniz zaten, kas kütleniz artar.

X