Düzenli 41 Yasin okumak için 41 dua kardeşi arıyorum

1 tane aldım

Cnm ben 2tane alayim

2 tane alayım canım. Rabbim her birimizin niyetini dileğini hayırlısıyla kabul etsin inşallah Yanlışlarımızı kusurlarımızı eksiklerimizi melekleriyle tamamlasın rabbim

Aminnn canım inşallah Rabbim cümlemizin niyetlerini kabul etsin inşallah

Son arkadas icin mi almisim yani canim, takip edememisim kusura bakma. Eksik olmasin

Evet canım son arkadaşa yazdım eksik yok

Arkadaşlar dua bittikten sonra tekrar bağışlıyor muyuz

Canım tekrar başlatmayacağım belki başka konularda başlayanlar olur

Günlerdir rahatsızdım, okuyamadım. İnşallah bugün 3 tane okuyayım sıradaki arkadaşımız için mutlulukbenihicbirakma
Hayırlı Ramazanlar

Çok geçmiş olsun canım Rabbim şafi ismiyle şifa versin inşallah hayırlı ramazanlar

Arkdaşlar son arkadaşımız P Pelin0007 güncel okunan sayımız 20

Bildirimlerimizi geçe bırakmadan yapalım fazla okuyabilecek arkadaşladımda okursa sevinirim yarına aksamadan arkadaşımızın duasını tamamlayalım inşallah yarın malum Ramazan çoğumuzun kendi farklı duaları mukabeleleri oluyor sarkıtmazsak güzel olur

Şimdiden cümleten HAYIRLI RAMAZANLAR diliyorum Rabbim dualarımızı ibadetlerimizi kabul etsin inşallah

Allah razı olsun uğraştın ettin inşallah vesile olsun herkese dualar.Rabbimden herkes için af ve afiyet diliyorum hayırlı Ramazanlar

1 tane okudum Allah kabul etsin

Hayırlı ramazanlar canım Allah razı olsun senden
Ben şimdilik 1 tane okudum 1 tane daha alayım ama onu ikindi yada akşam felan okuyabilirim toplam 2 olsun

mutlulukbenihicbirakma canım okuduk Rabbim kabul etsin inşallah

Bir tane alıyorum sahura kadar okurum inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…