Düzenli 41 Yasin okumak için 41 dua kardeşi arıyorum

B Black93 arkadaşımızın sayısı tamamlandı :nazar: :nazar: :KK200: Rabbim niyetini hayırlısıyla kabul etsin inşallah

Sıradaki arkadaşımız BereliPenguen BereliPenguen

NİYETİ :

Allah'ım, okunan bu yasinleri peygamber efendimiz Hz. Muhammed (s.a.v)'a ulaştır.
Evladimi, annemi, babamı, kardeşimi, eşimi ve beni kazadan, beladan, hastalıktan ve kem gözlerden koru. Gönlümüzü iman ile doldur, günahlarımızı bağışla, iman yolundan bizi ayırma, bizi razı olduğun kullardan eyle, son nefesimizi müslüman olarak vermemizi nasip eyle. Işlediğimiz gunahlari bu dünyada telafi etmemizi bize nasip eyle Yarabbi.
Sadece senin rızan için bir araya gelmis olan bu dua kardeşlerimin gönlünden geçen dualarını kabul eyle Yarabbi.

Okunan bu Yasinleri, ailemden ahirete gocen ve bu yasinleri okuyan arkadaşlarımın ailesinden ahirete gocen herkesin ve dua bekleyen tüm ölmüşlerin cumlesinin ruhlarina ulaştır Yarabbi.

mutlulukbenihicbirakma mutlulukbenihicbirakma ANNESİ -1
mutlulukbenihicbirakma mutlulukbenihicbirakma -1
zey_nep zey_nep -1
@Sabr-Sukur-Dua -1
SoLeiL12 SoLeiL12 -1
@Alrom77 - BİLİDİM YAPMADI
@Sonbahar12345 -1
@burcusami -2
@humanbeings -2
@orjinal19 - ÖZEL GÜN
kavs-i kuzah kavs-i kuzah VE ANNESİ -2
@rana20 -1
@hurgenaral -1
@Minik Meleklerim - BİLDİRİM YAPMADI
@Merayyy -2
@H M -1
@Tosun Pasa -1
@YaKaMoZz-z - ÖZEL GÜN
@Sadelikherseydir -1
@Mehfam - RAHATSIZ
@askrhpozitif -ÖZEL GÜN
goah goah - 1
@28mn -1
@morkagit - BİLDİRİM YAPMADI
poncikbirgelincik poncikbirgelincik -2
Catlak-kurabiye Catlak-kurabiye -1
@Mucizemm222 -1
S Suskunhanim -1
@Bonus -1
mutlulukbenihicbirakma mutlulukbenihicbirakma -2
Yarimm66 Yarimm66 -4
@nur_nursa - BİLDİRİM YAPMADI
@rana20 ANNESİ- 1
B Black93 -1
BereliPenguen BereliPenguen -2
@aysenurt3991 -2
@Pelin0007 -1
@Asiltutku -2
Canım bana 4 yazmışsın ama dün yetişmedi diye vaktım vardı okudum bu gün anca 2 tane okuyabılırım

Canım bana 4 yazmışsın ama dün yetişmedi diye vaktım vardı okudum bu gün anca 2 tane okuyabılırım

Canım sen 2 sabah söyledin sonra 2 tane daha okudum dedin ondan yazdım okuduğunuz sayıları yazıyorum listeye kafama göre yazmıyorum 😉

Sayı kaç canım mutlulukbenihicbirakma mutlulukbenihicbirakma eksik varsa şimdi bi tane daha okuyum toplam 2 olsun haberini bekliyorum
Canım toplam şuan 31okunan

1 mi alayım 2 mi?

Canım sen 2 sabah söyledin sonra 2 tane daha okudum dedin ondan yazdım okuduğunuz sayıları yazıyorum listeye kafama göre yazmıyorum 😉

Canım toplam şuan 31okunan

1 mi alayım 2 mi?
Aynen canım yok kafana göre demiyorum dün kımse almayınca zamanım vardı okudum. Bebegım var o yüzden bu gün 2 okudum yıne yetısmezse gece okurum kalırsa 🥰

B Black93 arkadaşımızın sayısı tamamlandı :nazar: :nazar: :KK200: Rabbim niyetini hayırlısıyla kabul etsin inşallah

NİYETİ :

Allah'ım, okunan bu yasinleri peygamber efendimiz Hz. Muhammed (s.a.v)'a ulaştır.
Evladimi, annemi, babamı, kardeşimi, eşimi ve beni kazadan, beladan, hastalıktan ve kem gözlerden koru. Gönlümüzü iman ile doldur, günahlarımızı bağışla, iman yolundan bizi ayırma, bizi razı olduğun kullardan eyle, son nefesimizi müslüman olarak vermemizi nasip eyle. Işlediğimiz gunahlari bu dünyada telafi etmemizi bize nasip eyle Yarabbi.
Sadece senin rızan için bir araya gelmis olan bu dua kardeşlerimin gönlünden geçen dualarını kabul eyle Yarabbi.

Okunan bu Yasinleri, ailemden ahirete gocen ve bu yasinleri okuyan arkadaşlarımın ailesinden ahirete gocen herkesin ve dua bekleyen tüm ölmüşlerin cumlesinin ruhlarina ulaştır Yarabbi.

zey_nep zey_nep -1
@Sabr-Sukur-Dua -1
SoLeiL12 SoLeiL12 -1
@Sonbahar12345 -1
@burcusami -2
@humanbeings -2
@orjinal19 - ÖZEL GÜN
@rana20 -1
@hurgenaral -1
@Merayyy -2
@H M -1
@Tosun Pasa -1
@YaKaMoZz-z - ÖZEL GÜN
@Sadelikherseydir -1
@Mehfam - RAHATSIZ
@askrhpozitif -ÖZEL GÜN
goah goah - 1
@28mn -1
@Mucizemm222 -1
S Suskunhanim -1
@Bonus -1
Yarimm66 Yarimm66 -4
@rana20 ANNESİ- 1
B Black93 -1
@aysenurt3991 -2
@Pelin0007 -1
@Asiltutku -2
1 tane okundu Allah kabul etsin

NİYETİ :

zey_nep zey_nep -1
@Sabr-Sukur-Dua -1
SoLeiL12 SoLeiL12 -1
@Sonbahar12345 -1
@burcusami -2
@humanbeings -2
@orjinal19 - ÖZEL GÜN
@rana20 -1
@hurgenaral -1
@Merayyy -2
@H M -1
@Tosun Pasa -1
@YaKaMoZz-z - ÖZEL GÜN
@Sadelikherseydir -1
@Mehfam - RAHATSIZ
@askrhpozitif -ÖZEL GÜN
goah goah - 1
@28mn -1
@Mucizemm222 -1
S Suskunhanim -1
@Bonus -1
Yarimm66 Yarimm66 -4
@rana20 ANNESİ- 1
B Black93 -1
@aysenurt3991 -2
@Pelin0007 -1
@Asiltutku -2
1 tane aldım. Allah kabul etsin inşallah

kızlar siz dünde söylemişsiniz 1 er tane mi okudunuz?
Ben ve annem okuyoruzya, ben regl den dolayı okuyamıyorum şimdilik. Annem için 1 okundu yazdım canım. Allah kabul etsin herkesinkini.
Dün 1, bugün 1.

X