Düzenli 41 Yasin okumak için 41 dua kardeşi arıyorum

Yazmayanlari bekliorum yazmissin ya o yuzden 1 tane aliyorum yazamadim. Aliyorum 1 tane :)

:) tamam canım toplam 2 oldu senin ozmn
-------

Güncel okunan sayımız 37 arkadaşlar fazla okuyabilecekler ve özellikle bildirim yapmayanlar yazarsa sevinirim yeni listeyi sabah yayınlıcam nasip olursa, iyi geceler

Catlak-kurabiye arkadaşın sayısı tamamlandı arkadaşlar Rabbim niyetini hayırlısıyla kabul etsin inşallah

Sıradaki arkadaşımız S Suskunhanim
Niyeti:
Allah'ım sana layık kul, Habibine layık ümmet eyle.Yuvamin dağılmaması hayırlısıyla eşimin gönlüne sevgimizi ver, yeniden eskisi gibi olmasını nasip eyle; eğer dağılması hayırlısı ise çocuklarımın baba hasretini dindir.Baba diye agladiklarinda bana güç ver.
Evlatlarimi hayırlı insanlar olarak yetiştirmeyi nasip et.
Beni ,ailemi ve tüm bu dua zincirindeki arkadaşlarımı bilip bilmediğimiz tüm şerlerden koru,bilip bilmediğimiz tüm hayırları nasip et."

***ARKADAŞLAR LÜTFEN BİLDİRİMLERİNİZİ GEÇ YAPMAYIN DUALARIMIZ AKSAMAYA BAŞLADI VE FAZLA OKUYABİLECEK ARKADAŞLAR YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM ZATEN ARTIK AZ KİŞİ KALDI ÇOKTA AKSATMADAN BİTİRELİM****

mutlulukbenihicbirakma ANNESİ-1
mutlulukbenihicbirakma KARDEŞİ-1
zey_nep -1
S Sabr-Sukur-Dua -2
SoLeiL12 -1
Ronron77 - bildirm yapmadı
S Sonbahar12345 -1
burcusami -2
humanbeings - özel gün
orjinal19 -1
kavs-i kuzah ve annesi-1
R rana20 -1
H hurgenaral -1
Tenceresiz kaldim anne - bildirim yapmadı
Merayyy -1
H M -1
Jawlensky -2
YaKaMoZz-z - bildirim yapmadı
Sadelikherseydir -1
Mehfam -rahatsız
askrhpozitif -1
goah -1
M MaviMabellee - okuyamacağını bildirdi
@morkagit -1
poncikbirgelincik -1
Catlak-kurabiye -7
Mucizemm222 -1
S Suskunhanim -1
Bonus -1
mutlulukbenihicbirakma -2
Yarimm66 - özel gün
nur1134 -1
R rana20 annesi -1
B Black93 -1
BereliPenguen - bildirim yapmadı
@ayşenurt3991 -1
P Pelin0007 -1
Asiltutku -2

Son düzenleme:
mutlulukbenihicbirakma canım okuduk Rabbim kabul etsin inşallah

Ben 1 tane alayım eksik olursa etiketle canım okumalarım yoğun olduğu için bir alıyorum ama eksiğe göre 2 de okurum

4 tane alıyorum

Amin Allah kabul etsin insallah 1 yasin aliyorum

1 tane okudum allah kabul etsin

Bende 2 tane alıyorum canım öğle namazından sonra okumuş olurum inşallah

2 tane okudum Rabbim duasını kabul etsin inşallah, eşine hidayet yuvasına mutluluk versin

2 tane okudum inşaAllah mutlulukbenihicbirakma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…