Düzenli 41 Yasin okumak için 41 dua kardeşi arıyorum

Ben yarın için yasin almayayım duruma göre bakayım eğer doğum sonrası kanama gibiyse devam ederim eğer adet gibi olursa ara veririm.. Bende ilk kez doğum yaptım hiç anlamıyorum.. Aslında kanamam kesilmişti.. Bakalım ne olacak.. Böyle olan varsa yazarsa daha iyi fikir sahibi olurum.. Sizin doğumdan bir sene sonra olmuş 😳 öyle geç mi olunuyor acaba bilemedim ki yaaa şimdi 🥴
tamam canım sen bakarsın durumuna göre önce sağlık tabiki eğer adetse bitince katılırsın :KK66:

mutlulukbenihicbirakma mutlulukbenihicbirakma canım salı gunki arkadaş için 1 tane okudum. Hafta sonu gibi regl olacağım,şimdiden fırsat bulursam o günler için okuyup o günlerde mi yazayım yoksa burdaki okumalara mi destek olayım?gün içinde bir tane daha okuyabilirim ihtiyaç varsa?
Canım sen sıradakilere destek olabilirsen daha iyi olur özel gününde diğer arkadaşlarla tamamlarız Allahın izniyle

Arkadaşlar Tenceresiz kaldim anne Tenceresiz kaldim anne arkadaşın sayısı tamamlandı🧿 Rabbim niyetini duasını kabul etsin inşallah 🤲

Sıradaki arkadaşımız nur1134 nur1134 ( doktor işi olduğu için araya aldık)

NİYETİ
Euzübillahimineşşeytanirracim
Bismillahirrahmanirrahim
El-hamdü lillahi Rabbil-alemiyn. Vesselatü Ves-selamü ala seyyidina Muhammedin ve ala alihi ve sahbihi ecmaiyn.
Ey her şeyi yoktan var eden, dilediğini dilediğine veren Rabbim!
Nur kuluna hayırlı, sağlıklı uzun ömürlü takvalı salih evlatlar nasip eyle. Ya Rabbi! Bana kendi katından temiz bir soy bahşet Duası üzerine Hz. Zekeriyya’ya evlat bahşeden Rabbim, Nur’un ve kardeşlerinin dualarını geri çevirme. Eşini ve kendisini sana teslim olanlardan kıl; soylarından da sana boyun eğen (Müslüman) bir ümmet meydana getir; (kusurlarını affedip) tövbesini kabul buyur. Evinden sağlığı mutluluğu huzuru eksik etme. Gönlünden geçen dualarını hayırlısıyla kabul eyle, duasına amin diyen tüm dua kardeşlerinin de gönüllerinden geçen dualarını hayırlısıyla kabul eyle. Amin
Subhane Rabbike Rabbil-izzeti amma yesifun ve selamun alel-mürseliyn velhamdülillahi Rabbil alemiyn el Fatiha measalavat"

Ben doğum yapmıştım 40 günü geçeli bir hafta kadar oldu kanamam başladı.. Bu kadar erken adet olunuyor mu bilen var mı?? Eğer adetse ben yasin okumaya ara vereceğim maalesef..
Adet olabılır canım bellı olmuyor dehısıypr bende 50 gün sonra olmustum

X