Düzce bayram buluşması

• Konu Sahibi melisanur
Ya bu kadarmıyız kıslar katılım eksikkk

• Konu Sahibi melisanur
kızlar bende bayramın 3. günü gelebilirim inş bi aksilik çıkmazsa.çünkü 4. günü ist dönebilirim büyük bi ihtimal yeri ve ve zamanı kesin belirleyin ona göre ayarlanalım ya kızlar bu arada bi aksilik olursa nası haberleşicez çünkü annemde olucam için bayramda net yok annemde. bide değişiklik olursa planda gidip orda bulamazsak sizi yani nası haberleşicez .

• Konu Sahibi melisanur

canım nasıl geleyım ılk gun kurban telaşı var zaten çoluk çocuk toplanacagız
anca belkı bayramdan sonra gelebılecegım
ama sende bu kadar ıhmal etme topıgı canım haftadada olsa 1 gun gır yanı şutarafagitti
orada aılemın yanında o kadar çok olmayı ısterdımkı bıde sızlerle tanışmayı neyse başka bı zamana inşallah hepınızı öpuyorumm Şeniz a.s.

• Konu Sahibi melisanur
ayy bende buluşmak isterdim ama 1. gün gelecem akşama dönecem.inşll başka buluşmalara artık

• Konu Sahibi melisanur
Kıslar yüksek müsadelerinizle yeri ve zamanı belirliyorum itirazı olan belirtsin.
Şurda 2 gün kaldı hiçbi hareket yok atılımı ben yapayım bare:))

Bayramın 3.günü herkes müsait anladığım kadarı ile.O zaman şöyle yapalım bayramın 3.günü saat 15:00'da dodo restaurantta buluşalım.(Almine park full dolu olur rahat edemeyiz bence) Yazın yaptığımız buluşmada iyi olmuştu dodo restaurant.

Fikirlerinizi ve gelecek kişiler isimlerini bildirsin lütfen.

Adres
:Gaziantep cad.Sami altun kuyumcunun oradan ana caddeden giriş yani.
Çiftçi kuruyemiş yanı 2.kat dodo restaurant.Koton mağazasının üstü.
Umarım anlatabilmişimir:)) Sonuçta gaziantep caddesini bilmeyen kimse yoktur.

Burfe cim sende şöyle yap istersen elif abladan benim msn adresimi iste ordan cep numaramı vereyim.Haberleşiriz.

• Konu Sahibi melisanur
ben müsait olurum...ALLAH NASİP EDERSE ORDAYIM KIZLAR...:lepi:

• Konu Sahibi melisanur
melisacıgım liste yapalım.bakalım kaç kişi olacagız...

• Konu Sahibi melisanur
bende 3.günü sanırım düzcede olucam ama şuan tam belli degil oyuzden kesın bırsey soyleyemem gelırsem haber verırım

• Konu Sahibi melisanur
Günaydın kıslar bugün kararlaştıralım artık herkes aynı gün ve saati biliyor nasılsa bayramın 3.günü Yani çarşamba günü saat 15:00 da Dodo cafe restaurantta buluşuyoruz.Rezerve yaptırıcam ona göre kıslar.

Şimdi listeye gelelim.

1.)denef72
2.):)ümse81
3.)Melisanur
4.)uzak_su_perisi
5.)burfe
6.)kedicik81
7.)Blueworld

Bu kişilerin 2 si kesin olarak gelmeme ihtimalini taşıyor diğerleri gelecek inşallah.

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi melisanur
slm kıslar nasılsınız?benımde sımdı haberım oldu gunduz sayesınde yer vee zaman ayarlansın bende ayarlamaya calısırım ok?

• Konu Sahibi melisanur
slm kıslar nasılsınız?benımde sımdı haberım oldu gunduz sayesınde yer vee zaman ayarlansın bende ayarlamaya calısırım ok?

Yer ve zaman ayarlandı canım çarşamba günü ayın 10'u yani saat00 da buluşuyoruz bekliyoruz senide:1hug:

• Konu Sahibi melisanur
off kızlar off okudukça içim gıdıyor ama neyse sız buluşunda sızlerı ordan görelım barıı a.s.a.s.

• Konu Sahibi melisanur
Hadi ama sizde yazın bayramda kimse girmez nete eminim

• Konu Sahibi melisanur

canım muhakkal gel senide bekliyoruz.dodo cafe bayramın 3.günü.saat 3 de...

off kızlar off okudukça içim gıdıyor ama neyse sız buluşunda sızlerı ordan görelım barıı a.s.a.s.

ah ablam sende olsaydın keşke...senağlama

• Konu Sahibi melisanur
ah ablam sende olsaydın keşke...senağlama[/QUOTE]

sızınle gerçekten olmak ısterdım canımmm ALLAH nasıp ederse ben bayram dan sonra gelecegım hepınızı çok öpuyorumm
nıce nıce bayramlaraa a.s.:teytey:

• Konu Sahibi melisanur
buluşun bakalım ben de düzcedeyim ama 3. gün dönüş yapacağım...nasip diyelim...birdahaki buluşmada inşallah....şutarafagitti

• Konu Sahibi melisanur
Yarın saat 15:00 da herkes dodo da dimi kıslar gelmeyen varmı ?

• Konu Sahibi melisanur
ay heycan doluyum taaaaaaaaaaaaaa istanbullardan beri
hadi buluşun gayrı
neyse bugün akşam oldiiiiiiiiiii
yarın buluşma var ne güzel sakın eksiksiz gitmeyin ya
arada bir böyle buluşun kızlar
kısmet olursa 15 gün tatilinde düzcemdeyim bizim gıçıklar aksilik çıkarmazlarsakötükedihüso

• Konu Sahibi melisanur
benim yer ayrıldımı ben görmedm hiç nasıl tanıyacam sizi:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…