Makyaj Ürünleri Duyuru: 7. Göz Makyaj Yarismasi - Gotik Makyaji

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Huli81

Ve yine hüsran ve aci...
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2007
4.712
5
43
Evet fistiklarim, 7. göz makyaj yarismasini sorumlulugunu ben almis bulunuyorum.
Konuyu kendin sec dediler, vede bir kac yorum üzerine Gotik makyaji yapmaya karar verdim.
birinci olan arkadasima benden kücük bir hediye gelecektir

Kurallarimiz sunlar:

- Fotograflara nick yazilmasi yasaktir!
- Fotograflarin boyutu ne cok kücük nede sayfayi kaplayacak kadar büyük olmasin
- Bir kac fotografi tek foto yapip yada sirf bir fotograf ile katilabilirsiniz
- Aksesuar kullanilabilirsiniz
- Makyaj tercihe göre tüm yüze, yarim yüze, tek göze yada iki gözede yapilabilirsiniz
- katilmak istediginiz fotograflari bana özel olarak atin

Yarismaya Ekim ayin 2`si saat 00:00 a kadar katilabilirsiniz!!!!

Simdiden bol sanslar iyi eglenceler güzel katilimlarŞeniz:sm_cool:alkisalkisalkis

C_71_article_1024923_image_list_image_list_item_0_image.jpg

siradakiler alintidir !!!!

gotik tarzını benimsemiş olan hatunların kullandığı makyaj biçimidir. gotik makyaj siyah far, siyah kalem ve rimelin gözlerden taşırarak kullanıldığı bir makyaj tarzıdır.*

malzemeler:

1 adet pudra
1 adet fondoten
*renk kişinin ten renginin 36946515671 açığı olmalı
1 adet mor ya da siyah far.
göz kalemi; tercihen siyah.
ve en öenmlisi 1 adet kırmızı ruj.

ilk önce pudradır efendim fondotendir alınır, alınır ama kendi ten renginden açık olmalı bildiğin beyaz olmalıdır yani.daha sonra far olaraktan mor ya da siyah bir renk seçilir.saçlarda siyah ya da morumsu bir renk olacağı için ambiyansın allahı oluşur. daha sonra çantalarından eksik etmedikleri tek şey olan kırmızı ruj da eklenince götik olunur.

gotik, işine konsantre bi şekilde makyaj yaparken dikkat edeceğimiz en önemli husus, kendisi kırmızı ruj istediğinde kırmızı ruj, siyah göz kalemi istediğinde siyah göz kalemi, beyaz pudra istediğinde beyaz pudra vermek, bilinçli ya da bilinçsiz olarak hatta kendisi ısrar etse dahi başka bir makyaj malzemesi türü uzatmamak, gotik makyaj kurallarına saygı duymaktır. aksi takdirde, misal bir pembe yanak, pembe dudak kombinasyonuyla gotiğimiz gotik olmaktan çıkar, barbie doll olur, yeşil far, kahverengi dudak çerçevesiyle serpil çakmaklı olur, olmaz..

efendim gotik makyajın amacı mezardan kalktım geldim geziyorum izlenimi vermektir,çevredeki herhangi bir inşaat yanından geçerken çimentoyu yüzünüze bulayın önemli olan etrafa ölü veya zombi intibası bırakmaktır,kendinizi iki gün toprak altında bekletebilirseniz yine aynı imajı verecektir.makyajı taşımak için etrafa' döverim seni hö! 'gibisinden bakışlar atmayı unutmayın,gülmeyin insanlar mutlu zanneder evvela makyaj boşa gider.

Son düzenleme:
kıslar gotik makyajı ne ya ben hiç duymamışım ne cahilim

koyu makyaj hic sevmem ya,yakistiramiyorum kendime:sinifsinif:

bunada katilamayacagim :sinifsinif:

örneklerrr zemuszemus
siyah saçlı beyaz tenlilere daha çok yakışacağını düşünüyorum o yüzden bi sıfır öndeler bence :nazar:

4822.jpg

4825.jpg

4827.jpg

4830.jpg

4834.jpg

4836.jpg

4839.png

kızz ne bu melankolii mafoldumben

Teyzem gelecek galibakafamçokkarıştıkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

koyu makyaj hic sevmem ya,yakistiramiyorum kendime:sinifsinif:

aaaaaaaaaa:eek:klava::eek:klava::eek:klava:
olmaz kesinlikle bekliyorum
eminim cok yakisir o güzel gözlerine:asigim:

tememmmmmm sen öyle diyorsan:kedi::kedi:

Madem cok israr ettin delikafaduldendelikafaduldenkaydirigubbakcemile3

ya bu konuda karar kılınmasına cok sevindim... ayın ikisinde en gec elindedir makyaj... galiba herkes bir nevi panda gibi olacak bu yarısmada :emir_bebek:

X