Duygularımla oynadi??

Denzln

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2019
18
2
Bir travma yasadim 6 ay once.Bana karsi hep bir gitti bir geldi.Baska kizlari anlatrdi hep banada iltifatlar eder devamli konusurfuk.Sonra guzel seyler soyledi bana annesi ile konusturmak istedigini falan.ertesi gun onceden sozlenicegi kiza yalvardigini gordum.Bende o kiza anlattim bana yaptiklarini.sonra o kizin pesinden aylarca kostu ve simdi sozlendiler.

Birde yarim akilli bir kiz istedigini soylerdi hep? Bununla beraber evlendigim insanin gecmisinde birsey ciksin ikinci evliligi yaparim diyen biriydi. Biz internetten tanistik bana hep boyle konustu. Ki ben ona guven vermek adina yeminler ettim cok sey yaptim. Muhafazakar biriyim. Gecmisimde bir sey olup olmadigini sorguladi devamli. Guvenemiyorum dedi. Bunu nasil yorumlarsinuz.?

Neyi yorumlayalım anlamadım ki.
Ortada bir ilişki yok.
Duygu yok.
Mantık desen hiç yok.
Hakkında hayırlısı inşallah.

Yazı mı karmaşık yoksa anlatılmak istenen mi yoksa konu hepten mi karmaşık

Hakkınızda hayırlısı olsun, belki böylesi daha iyi oldu, ileride 100 kere üzülmek varken şimdi 1 kere üzülmek çok daha iyi.

Afedersiniz de muhafazakar biriyseniz böyle bir geri beyin dengesizle değil ahlak sahibi biriyle olmalısınız.
Sizi sorguluyormuş ne haddine be kendi yediği pklara baksın.

Anlayan beri gelsin...
Yol ver desem zaten beraberlik yok ne diyelim
Yorumsuz
Haklisiniz ama.Tekefonda saatlerce konusmalarimiz oldu bende baglandim.Ne yapayim Unuttum gitti ama umrumda degil.Ne hali varsa gorsun serefsz sizofrenin teki.

Haklisiniz ama.Tekefonda saatlerce konusmalarimiz oldu bende baglandim.Ne yapayim Unuttum gitti ama umrumda degil.Ne hali varsa gorsun serefsz sizofrenin teki.
Demek ki o sizin kadar anlam yüklememiş konuşmalarınıza, hayatınıza devam edın.

o çocuktan uzak durun, iyiki ayrılmışsınız yoksa senin bu adamdan çekiceğin varmış, o sana layık değil canıom hiiçç üzme kendini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…