Duygularimi paylasmak istedim..

Sensible

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2008
3.832
111
Hani satirlar yazip yazip silinir ya..
Paylasmak istenilen cok sey vardir, fakat buna ragmen nasil paylasacaginiza karar veremezsiniz ya..
Bi taraftan gözlerimden uyku akiyor, yat diyorum uyu, ama diger taraftanda karmasIk duygular etrafimi cember almis, benimle dalga geciyor sanki..

Sevdigimden uzaktayim..
9 aydir birbirimize kavusmanin mücadelesini veriyoruz, ama ne yazik ki su an icin imkanlar el vermiyor, ve bi 9 ayimiz daha var önümüzde..
Zoruma giden asla ve asla beklemek degil, aksine ibadettir benim icin sevdigimi beklemek..
Ona kavusacagim günü büyük bir sabirla, ve kavusmamiz icin cabaladigim her bir saniye bana bir ibadettir..
Uzakliga ragmen cok mutlu oldugum, ve sevgisini en derinde hissettigim anlar oldugu gibi mutsuz ve özlemi iliklerime kadar yasadigim gecelerimde oldu..
Tipki bu gece gibi..

Beni baskalarina yakistiranlari lanetleyecek kadar cok seviyorum..
Insanlarin iliskimde haberi olmasa dahi, kimsenin beni sevdigimden baskasina yakistirmasini istemiyorum.. gelemiyorum bütün bunlara..
Yabanci bir erkegin bakislarina kan kusuyorum..
Abartiyorum belkide, ama biz sevdigimle kavusmak icin tüm benligimizle mücadele verirken, baska insanlarin bu tarz davranislarini SEVGIME hainlik olarak görüyorum..

Bir dost istiyorum karsimda, öyle bir dost ki, ben sevgimi aglamadan ve en sogukkanli halimle anlattigimda bile, aslinda yüregimin bu mesafeler yüzünden nasil hickira hickira agladigini görebilsin..

Sanirim bunu bir tek siz görüyorsunuz..
Ve bu yüzden sizinle paylasiyorum..

Dua etmekten baska birsey gelmiyor elimden su an icin..
Gelecektende ümitliyim, ama gelin görün ki ters ihtimallerin olabilecegi düsüncesi, su son 9 ayda beni 10 sene yaslandirdi sanki..

Herseye degecek, hepsi gececek, Allah'ima güveniyor ve inaniyorum..
Birgün bende seni seviyorum derken, sevdigimin gözlerinin derinliklerine bakarak söyleyecegim bunu..

Beni dinlediginiz icin tesekkür ediyorum..

Yapacaginiz her yorum benim icin altin degerindedir..

Varliginiza duaciyim arkadaslar, sizleri seviyorum..

Son düzenleme:
SABIR EN BÜYÜK İMTİHANDIR CANIM VE SEN SINAVI KAZANACAKSIN ALLAH YOLUNDA OLMAYA DEWAM ET O SANA SABRIN SELAMETİNİDE VERİR ELBETa.s.

SABIR EN BÜYÜK İMTİHANDIR CANIM VE SEN SINAVI KAZANACAKSIN ALLAH YOLUNDA OLMAYA DEWAM ET O SANA SABRIN SELAMETİNİDE VERİR ELBETa.s.

Benim tek destekcik yüce Rabbim zaten..
O olmasa ne yapardim bilmiyorum..
Rabbim'i her an yanimda hissetmem, ve beni hic bir zaman isteklerimden geri cevirmemesine minnettarim ve O'na cok güveniyorum..

Tesekkür ederim canim.

özlemek çok güzel bir duygu ayrıca mesafeler büyük aşkları dahada güçlendirir diye bir söz var umarın en kısa zamanda kavuşursun sevdigine :)

arkadasım mesafeleri göze alarak baslamıssınız bu ilişkiye bu gerçekten sevgiyi gösterir.mesafeler ne olursa olsun sevmeye engel değil gerçekten seversen eger 9 ay değil 9 senede geçer yeter ki siz vazgeçmeyin sevmekten .insallah en kısa zamanda kavusursunuz birbirinize sabtret güzelim.sabrının mükafatını ssvdiğinle alırsın insallah.özlemek sevgi oldukça çok güzel bir duygu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…