Duyduk duymadik demeyin Juliet 3.cü melegine hamile

tsk ederim canim benim seninde yüregine saglika.s.

cok tsk ederim taze annecika.s.
keske daha güzellini yapabilseydim elimden bukadari geldi ama begendiysen ne mutlu banaa.s.

Canım senin bunu düşünmüş olman bile yeter.a.s.Şeniz

benim aklıma inanırmısın gelmedi.duyurmak..:sm_cool:

bulantılardan dolayı öglene kadar yatıyorum.:teselli:.

bu güzel süpriz gerçekte mutlu etti beni temiz yürekli arkadaşım ..Şeniz
hadi sendende 2.ciyi bekliyoruz.. bunun duyurusunuda ben yapıyım canım..kaydirigubbakcemile3

canimsin ya insallah bulantilarin gecer en kisa zamanda:Saruboceq:kiyamam sana ben:teselli:melegimiz biraz eziyet ediyo annesine ama geldigi gün en büyük mükafatin olucak ve herseye deyicek:ecrin_bebek:

insallah canim rabbim hayirlisiyla ikinci nasip ederse bende müjdelendigini görürüm insallah:Saruboceq:

herşey gönlünce olsun canım arkadaşım herşeyin hayırlısı allahtan:Saruboceq:a.s.

tebrik etmiştim seni ama burayada yazayım
hayırlı bir evlat olur , sağlıkla kucağına alırsın inşallah

julim benim candostum Rabbim bu bebekle beraber yuvana hayır mutluluk ve bereket getirsin
bebeğin sana ve eşine hayırlı olsun bitanem inşallah şu bulantıları atlatıp güzel bi gebelik sonunda meleğini kucağına alırsın ne diyeyim
bide 3. meleğin hayırlı sağlıklı uzun ömürlü bi paşa olsun inşalllah:Saruboceq: 2 tane kızın varmış buda erkek olsun
farklılık olsun canım arkadaşım 9 ay boyunca hiç sıkıntı çekmezsin inşallah
darısı diğer isteyen arkadaşlarımın başına inşallah ismen sayamıycam ama hepsine tek tek en kısa zamanda meleklerine kavuşmalarını diliyorum sende dua et julim hamişlerin duası kabul olur derler

.

arkadaşım güzel dualar etmişsin içtenligine yüregine saglık canım.a.s.:1hug:

hepimiz allah yuvasını korusun..seni ve melek kızlarını çok tatlılar..
allah hayırlı güzel talihler versin.:Saruboceq:

bütün güzel dileklerin için teşşekkür ederim dostum..:1hug:a.s.

insallah kk da bebek patlamasi olur bol bereketli bi yil olur:Saruboceq:

hadi bakalım canım bi patlamada senden bekliyoruz en kısa zmanda hayırlısııyla..kaydirigubbakcemile3

ne güzel haberler
rabbim hayırlısıyla kucağına almak ve sağlıkla büyütmek nasip etsin inşallah
dileyen herkese nasip olur inşallah

Bugün bebek müjdeleri ile güne çok güzel başladımkaydirigubbakcemile2Allah olmayan ve isteyenlere de nasip etsin işaallah:Saruboceq: juliet,sağlıkla bebeğini kucağına alman dileğiyle........

ne güzel haberler
rabbim hayırlısıyla kucağına almak ve sağlıkla büyütmek nasip etsin inşallah
dileyen herkese nasip olur inşallah

Canım tebrik ederim....
Hayırlısı ile kucağına da alırsın inş...

:lepi:Şeniz.
çok teşekkür ederim herkese allah isteyen herkese versin hayırlısıyla..:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…