Duyduk duymadik demeyin Juliet 3.cü melegine hamile

Allah sağlıklı şekilde kucağınıza almayı nasip eder inşallah.:nazar:
Darısı tüm isteyenlere
:Saruboceq:

evet kizlar haberi alali bi kac gün oldu sabrediim sabrediim dedim ama yok duyanlar illaki var ama duymayanlar kaldiysada ben duyurayim dedimdiyerimseniben

canim arkadasim julietim 3.cü melegine hamile msnden aldim haberini ve onun adina cok sevindimkaydirigubbakcemile5
iki tane prenses kizina bi kardes daha geliyo allahin izniyle masallah:nazar:

allahim saglikla sihatle kucagina almayi nasip eder insallah:Saruboceq:
ve rabbim yardimcisi olsun kiyamam ona cünkü bulantilari cok mus su siralar ve umarim en kisa zamanda düzelir insallah:Saruboceq:

buarada julietimden izin almadan acdim bu topigi banada dua edin ki kizmasinyerimsenibenkaydirigubbakcemile

rabbim isteyen herkeze nasip etsin bu güzel duyguyu insallah:Saruboceq:

ama masallah:nazar:bu yil bebek bollugu var bereket var:nazar:
birsürü mutlu haber aldik tanidigimiz ve tanimadigimiz arkadaslarimizdan ne mutlu anne olmaya hazirlananlara:nazar:a.s.

arkadaşım adına çok sevindim...
rabbim kucagınada almayı nasip eder inşallah...:Saruboceq:

bende önceden almıştım haberi ama madem açıldı konu buradanda tebrik edeyim arkadaşımı....
ALLAHIM tamamına erdirip kavuştursun meleğineeee...
darısı bana ve tüm istiyenlereee

canım benim julietin adına çok sevindim :))
hayırla sağlıkla kucaklarına almakta nasip olsun inşallah (aminnnn)

buarada julietimden izin almadan acdim bu topigi banada dua edin ki kizmasin

böyle güzel haberi verdiğin için kızmak mı ne kızması bence oda sevinecek
sabırla ümitle beklemedeyim inşallah benim haberimide tuanacım sen vereceksin :KK66:

tebrik ederim adaşım
allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin :nazar:

hepinize çok teşekür ederim kızlar..Şeniz

allah isteyen herkese nasip etsin..allah tamamına erdirsin..kaydirigubbakcemile3

allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin,sağlıklı ve noksansız inşallah.
.

ARKADAŞLAR HERKESE ÇOK TEŞKKÜR EDERİM TEK TEK..a.s.
ALLAH TÜM İSTEYENLERİN GÖNLÜNE GÖRE VERSİN..:Saruboceq:.

ALLAH BANADA SABIR VERSİN..HAYIRLISIYLA İNŞ TAMAMINA ERDİRSİN VE TÜM ANNELERİN..:Saruboceq:alkisalkisalkis

canım ben daha önce tebrik etmiştim ama birde burda tebrik edeyim cnm rabbim hayırlısıyla kucağınada almayı nasip etsin inşallahŞeniz

evet ablacım hamilee
sağlıklı bir şekilde doğar ve büyür inşallah
rabbim analı babalı büyütsün
ve istiyen herkese versiinn

ben bilenlerdenimmmm:eek:
bisim topıkteki üç hamişten biriyim...alkisalkisalkis
boyle bişeye kısılmakiiii....
ne guselkı yureine eline saglık boyle bı topık acmışsın..JÜLİİİ sende ne sanslısınkı senın adına neler neler dusunenler war....ne gusel ne mutluluk werıciiii:asigim:
Allah sagsaglım kucaklmayı nasıp etsın inşallah jülimm meleğini...:nazar::Saruboceq:

Rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah sağlıkla...

Darısı işteyen tüm kk başınaa
:eek:

Tebrik ederim
sağlıkla gelsin inşallah.........

canım ben daha önce tebrik etmiştim ama birde burda tebrik edeyim cnm rabbim hayırlısıyla kucağınada almayı nasip etsin inşallahŞeniz

ben bilenlerdenimmmm:eek:
bisim topıkteki üç hamişten biriyim...alkisalkisalkis
boyle bişeye kısılmakiiii....
ne guselkı yureine eline saglık boyle bı topık acmışsın..JÜLİİİ sende ne sanslısınkı senın adına neler neler dusunenler war....ne gusel ne mutluluk werıciiii:asigim:
Allah sagsaglım kucaklmayı nasıp etsın inşallah jülimm meleğini...:nazar::Saruboceq:

çok teşekkür ederim kızlar ..hepinizi öpüyorumm herşey gönlünüzce olsun.a.s.

tebrik ederim cnm allah sağlıcakla kucağına almayıda nasip etsin
bizlerede nasip etsin inşallah dualarını eksik etme lütfen çok imrendim sana

kıslar bende hamile kalırsam benim içinde topik açarmısınız kıskandım falla juliyii:çok üzgünüm:

Ayy julim çok sevindim canım benim:1hug:
Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsinna.s.

canım benim julietin adına çok sevindim :))
hayırla sağlıkla kucaklarına almakta nasip olsun inşallah (aminnnn)

buarada julietimden izin almadan acdim bu topigi banada dua edin ki kizmasin

böyle güzel haberi verdiğin için kızmak mı ne kızması bence oda sevinecek
sabırla ümitle beklemedeyim inşallah benim haberimide tuanacım sen vereceksin :KK66:

:eek:canimsin ya senin bana müjdeli haberi vericegin günü iple cekiyo olucam inan bana ve allahin izniylede haberi ben duyurucakmisim ya ne mutlu bana:eek:mest oldum inanki:eek:

rabbim en kisa zamanda isteyen herkeze müjdeler meleklerini insallah:Saruboceq::nazar:a.s.

incitanem teşekkürler tatlım.gerçi önceden haberim vardı ve kutlamıştım da juliet arkadaşımı.ama ne yalan söyleyeyim konu açmak aklıma gelmemişti.sağlıkla,mutlukla dünyaya getirir inşallah meleğini juliet arkadaşım.allah yar ve yardımcısı olsun inşallah.benimde hamileliklerim çok zor geçmişti,güçlüklerini iyi bilirim.meleğini kucağına aldımı hepsini unutur.julieti,kızlarını ve incitanemi öpüyorum.sevgiyle kalın.:nazar::nazar::nazar:
Tebrikler002.jpg
bebek_tebrik.jpg

oy canim benim julietimin topigini renklendirdigin icin cok tskler zuzum sen bitanesin ya harika olmus tüm iyi dileklerin icinde saolasina.s.:nazar:

X