Duyduk duymadık demeyin .evime taşındım

denef72

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2008
4.670
2
oleyyyyyyy evime taşındım.:sm_cool:artık kayınvalidemle oturmaktan kurtuldum..darısı ev isteyenlere...çok mutluyumm....
çok sabır ettım.kayınvalidemle oturdugum 7 senelik kötü anılarım artık bitti.eşimle insallah uzun yıllar saglıklı bi şekilde evimde huzurlu bi şekilde yaşarız .....çok mutluyum arkadaşlarım...ALLAH herkesin gönlündeki güzelliklere kavuştursun...sevgilerimle..

gözün aydın..süper bi haber hakikaten..eşinle sağlıklı,huzurlu yıllar geçirin inşallah..

senin adına gerçekten çok sevindim....inşallah yeni yuvanızda huzurlu ve çook mutlu günler geçirirsiniz

gözün aydın canım
senin adına çok sevindim güle güle otur yeni evinde
allah ağız tadıyla oturmak nasip etsin
herşey gönlünce olsun :1hug:

kaydirigubbakcemile5çok sevindim gerçekten ben 9 ay geçirdim sen 7 yıl dile kolay ne mutlu sana eşinle mutlu huzur dolu yıllar geçirmen dileğiyle sabrın sonu selamet darısı diğer beraber oturan arkadaşların başına .....:teytey:

enin adına cok sevindim canım
gözün aydıı kaydirigubbakcemile5

gözünüz aydın Allah bu mutluluğunuzu daim etsin inşallah

allah evinde güle güle oturmayı nasip etsin canım
darısı ev sahibi olmak isteyenlerin başına:1rolleyes:

Gözün aydin iyi günlerde otur canim

bilirim canım beraber kayınvalidelerle oturmayıda,evsiz olmayıda.halada evsisiz.ne güzel güle güle,doya doya oturun ağız tadınız bozulmadan.sağlıklı sağlıklı günler sizin olsun güzelim.

canım kardeşi benim gözün aydın.sabrın sonu selametmiş... oh valla geldiğimde şöyle rahat rahat otıruruz artık

gözünüzz aydınn ablamm
iyi yapmışsınn
kafan rahat olurrr

gözünüz aydın...
yeni evinizde huzur ve mutluluk diliyorum...
sevgiler...

canım tekrar hayırlı olsun denefim .....güle güle oyur yuvanda insanın kendi evi gibi yok arkadaşım, ev ev üstüne olmaz canım hiçbir zaman...

güle güle sağlıklı huzur dolu günlerde turun yeni evinizde buda benden yeni ev hediyesi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…