Duyduk duymadik demeyin, Candy Arkadamz 5 Haftalk bir Melek tayor

incitanemtuana

EVLI MUTLU IKI COCUKLU :)
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2007
25.344
26
41

arkadasimiz CANDY bir kac gün önce evde test yaptirmis pozitif sonuc cikmis ve bugünde hastaneye gitmis kan testi yaptirmis doktorcugu 5haftalik hamilesin demis:CüvCüv:
10 gün sonrada karnindaki kiracisini görmeye gidicekmis:ecrin_bebek::emir_bebek:

bir 9aylik kiraci daha yerlesdi annesinin karnina hemde melek annesinin:CüvCüv:
orda yiyicek icicek yan gelip yaticak ve büyücek:emir_bebek::ecrin_bebek:saglikla sihatle insallah:nazar:

yeni bir hayat daha
yeni bir umut
yeni bir sayfa

ne mutlu CANDY arkadasimiza:CüvCüv::nazar:

:kedi:bende cok heycanlaniyorum böyle mutluluk haberlerini sizlerle paylasdikcaopuyorumnanaktan

:Saruboceq:rabbim saglikla sihatle kucagina almayi nasip etsin insallah:Saruboceq:
:Saruboceq:kolay bir hamilelik kolay dogumlar nasip etsin:Saruboceq:

:nazar:kk ailesi büyüyor civil civil melekler mucizeler bir bir annelerinin karnina yerlesiyo kimisi ise dünyaya merhaba dediler bize prenslerimiz prenseslerimiz:nazar:

:Saruboceq:rabbim isteyen herkeze nasip etsin bu duyguyu insallah:Saruboceq:

seni çook sefiyom cnm arkadaşım incim ne kadar güsel yasmışssın çok teşekkür ederim güsel dileklerin için sen hep mtlu ol inş.Rabbim isteyen herkese versin tes zamanda

anammm bebişler çoğalıyoo ne güsell
allah sağlıkla sıhhatle kucağına almak nasip etsin işallahh

Canım Tebrik Ediyorum Seni..

Meleğine Sağ Salim Kavuşman Dileğiyle.. :nazar::1hug:

ciddimi ya.......
hayde adaşım hayırlısı olsun inşallah..
kucağına almayı nasıp etsın yaradan..

Maşallah rabbim tamamını erdirsin Analı babalı sağlıklı mutlu bir bebek olsun

tebrikler
allah analı babalı büyütsün

çok sağolun kıslar o kaa heycanlıyım ki bu mutluluğuma ortak oldunuz için çok teşekkür ederim

Hayırlısı olsun tatlım dünyaya bir sürü melek gelecek Allahım hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah..Sağlıkla kucaklarımıza alalım..Tbrkler Candycim a.s.

başka bi topikte yazmıştım burayada yazayım...
tebrik ederim..rabbim kucagınızada almayı nasip eder inşallah...:Saruboceq:
darısı benim gibi olmayanlarında başına...:Saruboceq:

:CüvCüv:şeker kendym Rabbim hayırlı ömürlü sevgili saygılı
sağlıklı vede kaderi güzel bir evlat nasip etsin inşallahŞeniz
inşallah böyle haberleri okuyup yürekleri hasretle burulan bebek isteyen tüm kardeşleriminde Rabbim gönüllerindeki muradı nasip etsin:ecrin_bebek::Saruboceq:

X