Duyarlı hanımlar dikkat!

kızlar yaşadığım şehirdeki ne yazıkki bunları toplayan bir belediye hizmeti yok.ben zaten pek sık kızartma yapmıyorum yapınca artan yağı poşete döküp ağzını bağlayıp çöpe atıyorum.lütfen belediyelerinizde toplama ekibi varsa toplayın yağları verin.ne yazikki doğa ana hasta bireysel olarak elimizden geleni yapmalıyız.KK hanımları da eminim bu konuda çok duyarlıdır...........

bitkisel yağların toplanması ile ilgili yönetmelik çıktı. evlerden kaynaklanan atık yağların toplanmasına yönetmelik gereği 2008 ocak ayında başlanması gerekiyordu. ama biliyorsunuzki bazı şeyler çabucak olmuyor. burası türkiye burda işler yavaş ilerliyor

Sirke kattığım zaman daha güzel temizliyor. Hatta bulaşık makinesine koyuyorum. Çok güzel temizliyor. Yalnız deterjan gözünün büyük kısmını doldurun. Hepsini doldurursanız köpükler taşıyor. Kokusu biraz hoş değil, portakal yağı katarak kokusunu değiştiriyorum. Eskiden bulaşık makinesini yıkadıktan sonra açardım. Sıcak buharla birlikte bir deterjan kokusu olurdu. Hiç sevmezdim. Şimdi hem doğal olduğu için içim rahat. Hem ekonomik.

evet ...doğru bende sıcak su ve deterjanla çözdürüp öyle döküyorum..paylaştığın için sağol canım....

İsterdik ki bütün belediyeler taplasın ama nafile, biraz yavaş ilerliyor herşey burda umarız en yakın zamanda heryerde toplamalar başlar o zaman kadar bu uygulama güzel,paylaşımın için teşekkürler..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…