Aile Planlaması düşündüm ve içinden çıkamadım.

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
kandillin dediği gibi çakışma olmasın diye ilk kutuyu bitirip ara vermeden 2. kutuya bşilayabilrisin,sonrada mutlaka 7 gün ara verip 3. kutuya başlarsın... ben öyle yapmıştım

arkadaşlara katılıyorum bn de dkh kullanmış biri olarak, birinci kutun bitince, hemen ikinciden devam et. balayından dönünce de bırak...en iyi yöntem budur... nasılsa yeni nesil haplarda, yasmin, yazz gibi, her bir tabletinde aynı içerik var o yüzden farketmez...
şimdiden hayırlı olsun

çok tesekkur ederim sizler olmasınız ben bunu akıl edemezdim gercekten sonradan ne yapacagım diye düşünürdüm iyi ki varsınız.

23 mayısta regl olup ilaca başlarsan 12 haziranda ilacın biter, 16 ya da 17 haziranda da regl olursun düğününle çakışmaz. çakışırsa da ara vermeden 2. kutuya başlayabilirsin, ayrıca regl geciktirici kullanmana gerek yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…