Düşüncen değişirse hayatın değişir!..

Merhaba arkadaşalar bir şey danışmak isterim. Ya cami ya vedud esmasını yaklaşık bir haftadır okuyorum sayı yada gezegen saatine takılmadan. Ve bir kaç gündür acaip iyiyim yani fazla iyimser sevgi dolu hatta saflık derecesine geldi. Bu normal mi okumaya devam etmeli miyim sizce:KK22:

Merhaba arkadaşalar bir şey danışmak isterim. Ya cami ya vedud esmasını yaklaşık bir haftadır okuyorum sayı yada gezegen saatine takılmadan. Ve bir kaç gündür acaip iyiyim yani fazla iyimser sevgi dolu hatta saflık derecesine geldi. Bu normal mi okumaya devam etmeli miyim sizce:KK22:
Esmanın anlamı sizde tecelli etmeye başlamış ne kadar güzel devam edin okumaya hayatınıza sevgiyi çekeceksiniz

Esmanın anlamı sizde tecelli etmeye başlamış ne kadar güzel devam edin okumaya hayatınıza sevgiyi çekeceksiniz
İnşallah allahın izni ile devam eder. İnsanlarında bana pozitif yaklaştığını hissettim bu durumdan gayet mutluyum tabi. Ama bu kadar çabuk olması şaşırttı açıkçası . Çok teşekkür ederim.

ne zamanlar okuyorsunuz,bende bu topicden dolayı heves ettim akşam hacet namazından sonra bol bol tövbe istifhar edip ya vedud ya camiiyi cekmeye baslayacağım.. bana esmanın ve Allahı anmanın vakti olmaz demişlerdi de yine de merak ettim

İnşallah allahın izni ile devam eder. İnsanlarında bana pozitif yaklaştığını hissettim bu durumdan gayet mutluyum tabi. Ama bu kadar çabuk olması şaşırttı açıkçası . Çok teşekkür ederim.
Canım devam et demek ki cok içten yapmıssın ki hemen görülmüş etkileri süreye takılma niyetine odaklan devam et zamanında ben de cok faydasını gördüm dönmez denilen sevgilim döndü he geri gitti o ayrı ama cok faydalı bir esmadır

Canım devam et demek ki cok içten yapmıssın ki hemen görülmüş etkileri süreye takılma niyetine odaklan devam et zamanında ben de cok faydasını gördüm dönmez denilen sevgilim döndü he geri gitti o ayrı ama cok faydalı bir esmadır

bende onun icin yapacağım canım Allah kabul etsin,sanırım sürekli esmaya devam etmek gerekiyor bırakınca etkisi azalıyor

Toptan banlamışlar bu kez kübrayı özünde cok iyi bir insandır ama topluluk kuralları neyse ona göre yasamak zorundayız ..

Canım özellikle sormak istedigim bir sey var bu olumlamalara baslarken inancımı toplayamıyoru. Sen nasıl. Motive oldun mesela benim bi sekilde korkular içimi tedirgin ediyor :KK43:

korkular hep olur
arka fonda hep bi ses vardır '' uğraşma be olmuycak ''der :)

ben hep olduğu anı hayal ederek (kısacası imajine ) o anı o an yaşayarak odaklandım
imajine uygulaması bambaşka bi dünya
daha 2-3 hafta önce , geçen bahar ayında yaptığım bi imajine uygulamamı yaşadım :)
odaklanmak için içten istemek, inanmak ön şart bunu hep dedim hala daha diyorum :)
o anı yaşamalısın
o anın mutluluğunu hissetmelisin o zaman hiç bişey sana korku yaratamazzz..

Hoşgeldiniz yazdıklarınız bizzat yaşadıklarınız olunca düşüncenin gücünün ispatı olmuş oldu sayenizde. Dediğiniz gibi olmuyorsa kişinin kendi düşüncesinde bir sıkıntı vardır. İstemek ve inanmak doğru şekilde kullanıldığında imkansız görünen imkanlı hale gelir. Paylaşımlarınızı bekliyoruz :)

benim kendi sayfam var cnm
orda herşeyi yazıyorum :)

Canım sana yazarak olumlu yapmanı tavsiye ederim. İlk başlarda olumsuz düşünceleri uzaklaştırmak ya da reddetmek zor olabilir. Bir kağıda isteğini "şu şöyle olacak diye yaz sonra bunu ne zaman istiyorsan mesela 4 ay isteğinin altına 4 ay sonra yaz onun altına yukarıda istediğin şeyin olduğunu yaZ. Mesela bahçeli evim olacak yazmıştın 4 ay sonra bahçelievim oldu yaz bunları yazarken nasıl olmasını istediğini de yaz şu kadar çiçek,köpek vb. Gibi ve bunu 21 gün boyunca gece yatmadan ve sabah kalkknca sesli olarak oku. Bilinçaltı kayıtları 21 günde değişir. Önemli olan isteğinin nasıl olacağına dair şüpheye düşmemen mesela çok para istiyorsun olumlama yapıyorsun eğer o paranın sana nasıl geleceğine dair kaygılar yaşardan bil ki gelmez ama nasıl geleceğine nerden geleceğine dair kaygıya düşmezsen emin ol mutlaka bir yerden gelir emin ol :)

yalnız asla ve asla zaman kavramını sokmayın araya
bazen çok geç oluyor olaylar, o zaman neden olmuyor acabalara düşer insan
bazen ise daha erken olacak bişeyi ötelersiniz..
yapmayın
zaman koymayın
sadece ısrarla isteyinn

ne zamanlar okuyorsunuz,bende bu topicden dolayı heves ettim akşam hacet namazından sonra bol bol tövbe istifhar edip ya vedud ya camiiyi cekmeye baslayacağım.. bana esmanın ve Allahı anmanın vakti olmaz demişlerdi de yine de merak ettim
Şu anda içimden geldiği anda yapıyorum. bir niyet ya da dilek için değil hayırlı olanları getir rabbim diyorum. Ama şu anda pembe gözlükle bakıyor sayılırım dünyaya :super:

Aynen şu an sayı gibi olaylara takılmıyorum. Önceden bende eski sevgilim için gezegen saatine ve sayıya göre çekmiştim . Dönmüştü ama gitti . Ama şu an iyikide olmamış diyorum başkası için doğru ama benim için yanlış kişiydi . O yüzden hayırlısını dilemek lazım

korkular hep olur
arka fonda hep bi ses vardır '' uğraşma be olmuycak ''der :)

ben hep olduğu anı hayal ederek (kısacası imajine ) o anı o an yaşayarak odaklandım
imajine uygulaması bambaşka bi dünya
daha 2-3 hafta önce , geçen bahar ayında yaptığım bi imajine uygulamamı yaşadım :)
odaklanmak için içten istemek, inanmak ön şart bunu hep dedim hala daha diyorum :)
o anı yaşamalısın
o anın mutluluğunu hissetmelisin o zaman hiç bişey sana korku yaratamazzz..
Korkularımı nasıl yenebilirim kuzum yaa öncelikle ordan baslamam lazım bugün bayagı bi üstüne gittim korkularımın hayata meydan okudum hiçbişeyin beni üzemeyecegine ve basaramayacagım hiç bir sey olmadıgına inandıeyorum kendimi :KK66:

benim kendi sayfam var cnm
orda herşeyi yazıyorum :)

yalnız asla ve asla zaman kavramını sokmayın araya
bazen çok geç oluyor olaylar, o zaman neden olmuyor acabalara düşer insan
bazen ise daha erken olacak bişeyi ötelersiniz..
yapmayın
zaman koymayın
sadece ısrarla isteyinn

Aynen şu an sayı gibi olaylara takılmıyorum. Önceden bende eski sevgilim için gezegen saatine ve sayıya göre çekmiştim . Dönmüştü ama gitti . Ama şu an iyikide olmamış diyorum başkası için doğru ama benim için yanlış kişiydi . O yüzden hayırlısını dilemek lazım
sabah diğer bir foruma yazdım jupiter saatinde demisler ama günü ve saatini nasıl hesaplayabiliriz bulamadım bende o yuzden napsam bilemedim,sen nasıl yapmıstın? eski sevgilin icin saat ve gününü hatırlıyormusun

sabah diğer bir foruma yazdım jupiter saatinde demisler ama günü ve saatini nasıl hesaplayabiliriz bulamadım bende o yuzden napsam bilemedim,sen nasıl yapmıstın? eski sevgilin icin saat ve gününü hatırlıyormusun
Ben hiç hesaplamadan sayısız yapmıstım canım ofiste bile sayıyordum zamanına falan bakmadan

Erkek için okunacak ise jüpiter saati bunun uygulamaları var(gezegen saatleri) akıllı telefondan indirebilirsin. Sayısıda 100 yada 1000 olarak okumuştum . Birde açık kapalı gün kavramları var onun tarihlerinide nette bulabilirsin cnm.

http://www.astrology.com.tr/planetary-hours.asp şu adresten saatlere bakabilirsin, çok da takılmamak lazım :) en doğru zaman içinden gelen zaman, için böyle rahat edecekse onu yap. yalnız saatleri geri almadığımız için dikkat et, seçenekler kısmında yaz saati uygulamasını kaldırırsan karıştırmazsın :)

bir de 2 gecedir esmalarımı okurken bir ağlama geliyor bana öyle böyle değil, hıçkıra hıçkıra ağlayıp okumaya devam ediyorum. ama inanılmaz ferahlamış hissediyorum. enerjim mi düşüyor diye düşündüm başta ama rahatlama hissinden sonra da emin olamadım. çok mu içselleştirdim acaba?

http://www.astrology.com.tr/planetary-hours.asp şu adresten saatlere bakabilirsin, çok da takılmamak lazım :) en doğru zaman içinden gelen zaman, için böyle rahat edecekse onu yap. yalnız saatleri geri almadığımız için dikkat et, seçenekler kısmında yaz saati uygulamasını kaldırırsan karıştırmazsın :)

bir de 2 gecedir esmalarımı okurken bir ağlama geliyor bana öyle böyle değil, hıçkıra hıçkıra ağlayıp okumaya devam ediyorum. ama inanılmaz ferahlamış hissediyorum. enerjim mi düşüyor diye düşündüm başta ama rahatlama hissinden sonra da emin olamadım. çok mu içselleştirdim acaba?

youtubeda izlediğim ve denediğim mesitasyon ve arınma videosunda medistasyon yaparken bende ağlamaya baslamıstım,videoları yapan kisiye yorum attığımda gözyaşı enerjinin temizlendiğinin belirtisidir doğru yoldasın demişti,üzerine sizde duygusallaşmış olabilirsiniz ama bence iyi bir şey

X