Düşüncen değişirse hayatın değişir!..

Daha açık sorayım o vakit, mesela bazı esmalar rüyalarla gelecekten haberler veriyor, bunun için okunuyor öncesinde başka birşeye gerek var mı, biliyor musun
Hayır canım öncesinde hiçbirşeye gerek yok. Direkt esmaları okumaya başlayabilirsiniz. Arınma temizlenme için dilediğiniz zaman 7 ayetel kürsi 3felak 3 nas 3 ihlas 1 fatiha okuyun

Kızlar bu başlığa uygun olacağını düşündüğüm çok güzel bir söz paylaşmak istedim ..

''The world is such , cause you are such '' yani dünya boyle çünkü sen böylesin anlamına geliyor .
Dünyayı degiştirmeye kendimizle , kendimizi degiştirmeye düşüncelerimizle baslayabiliriz .

Yarın cok guzel bir hayatın baslangıcı olsun ..

İyi geceler guzel ve degerli hanımlar ❤️

nasıl oluyor kuzu bahsettiği şeyi aradım bulamadım da
Aranızda sorun olan (anne,baba,eş,sevgili,çocuk,arkadaş) kişileri imgeliyorsunuz. İçinizden o kişiye söylemek istediinizi söylüyorsunuz ve aranızdaki ilişkinin yükününtaşımak istemediğinizi söyleyerek çakralarınızdan sizi birbirinize bağlayan negatif enerjiyi kesiyorsunuz sonra o kişiye onu sevdiğinizi söyleyip gitmesinze izin veriyorsunuz. Affedin affetmek yapılanı unutmak değil kendi yükünüzü hafifletmek demektir. İlahi adalete inanın er geç tecelli eder.

X