Düşüncen değişirse hayatın değişir!..

ben de ilk önce geçmiş şifasını yaptım sonra da garanti olsun diye karmayı da temizledim :) biraz uzun sürüyor 1-1.5 saat arası ama yaptıktan sonra acayip bir rahatlama hissetmiştim umarım sizde de işe yarar. hüma falan bir ara ona sürekli gittiğim zamanlarda sürekli fal baktırma katina için en az 2 hafta ara ver demişti. eğer siz de sürekli baktırıyorsanız ara vermeden sanırım enerjiyi bozuyoruz :/

evet işte dediğiniz gibi bu unutamıyorum dedikçe daha çok aklıma geliyor, kendi kendime kurmaya başlıyorum. şu sıralar en çok ihtiyacım olan enerjiyi serbest bırakabilmek ama bunu da nasıl yapacağım bilmiyorum kafam sürekli bir şeyle meşgul olsa bile durduk yere aklıma gelmesinden bıktım usandım çünkü

Bunun bir sebebi de o kişinin sizi yoğun şekilde düşündüğü olabilir siz bu telepatik etkiyi hissediyor olabilirsiniz. Enerjiyi serbest bırakmak için aklınıza geldiğinde üstünde durmayın odaklanmayın neden geldi diye düşünmeyin o anda bağları kesin sizin aranızda halen güçlü bir transfer var anladığım kadarı ile

Ben bu üzüntü yüzünden aylarımı harcamışım 1 1.5 saat ne ki
3 tane kart falı baktitdim onların arasından 2 3 hafta vardı daha çok kahve attım onlarda birbirleriyle tutarlı olsa da çıkmıyor o yüzden umut etmeyi bırakıp arınma vakti

Iste bende bu arkadaş gibiyim branda onu düşünürken buluyorum kendimi, düşünmek istemiyorum hatta kafamı dağıtmak için başka şeylerle uğraşıyorum. Bu aralar da sürekli aksamlari onu düşünürken buluyorum. Çalıştığı için akşam frekans atıyor galiba

Bu bende de çok oluyor en yoğun isimde bile aklımın bir köşesinde o.. Bugün İşte yoğun bir anda icim sıkıldı bunaldım aklımda o odaklanamadim işime çıktım hava aldım nefes alırken nolur artık aklıma gelme dedim. Artık düşünmekte onu aklımda büyütmekte istemiyorum zihnim çok yoruldu..

inanın aynı şeyleri bende yaşıyorum bunların bir sebebinin de aslında belki de ilişkilerimizi çevreden izole olarak yaşayarak kendimizi ilişkiye bağımlı hale getirmiş olabilir diye düşünüyorum. Bağlılıkla bağımlılık arasında büyük fark var aslında belki kendimizi bağlı diye düşünürken çoktan bağımlı hale gelmiş olabiliriz. Bu sebeple ayrılık aşamalarını başka kişilere göre daha yoğun hissederek atlatıyor, kabullenemiyor, onsuz devam eden yaşantıda boşluk hissini fazlasıyla hissediyor olabiliriz. Tüm bunlarda bize ister istemez sürekli düşüncelerimizde bu insanları var etmemize sebep olabilir diye düşünüyorum.

kesinlikle durum böyle.. kendimizi izole ederek yaşıyoruz bağlı değil bağımlı olduk.. sanki onsuz yaşamayız gibi. bundan kurtulmanın yolu ise zihnimizde kabul etmemizle alakalı olmalı..

sanırım öyle maalesef ve bu düşünce benim son 1.5 senemi zehir etti bu şehirde bile çoğu zaman kalmak istemiyorum resmen. bu arınma çalışmalarını daha sık yapmaya başladım bir de siz konuyu açtıktan sonra nedense bir rahatlama olmadı değil teşekkürler :)

benim de ilk defa fallarım tarih konusunda tutarlı değil, 4 seneye yakındır fal bağımlısıyım ama ilk defa tarihler bu kadar alakasız tuğçe ışınsuda izlemiştim sürekli adam arıycak arıycak diye düşünürsen enerjiyi kapatıyormuşsun aramıyormuş ama ne zaman düşünmeyi bırakırsan bu sefer enerji rahatlıyor mu neymiş arıyormuş. bizim sorunumuz düşünmeyi bırakabilmek zaten

Merhaba arkadaşlar bilinçaltımızın bize oynadığı oyunlardan kurtularak düşüncelerimizi değiştirerek hayatımızı değiştirebileceğimizi biliyor musunuz
Selam,
Konunuz hayırlı olsun. Faydalı paylaşımlar olacağından şüphem yok... Binnaz Abla başlığındaki paylaşımlarınızdan haberdar oldum. Hepimiz için hayırlısını diliyorum...

Çok çok rahatlayacaksınız zamanla inanın

Yorumlara şöyle bakınca aslında özde ki sorun tek bir musluktan besleniyor olmamız gibi görünüyor. Bu ne demek? Hayatımıza giren erkekleri hele ki aşkı hissetmişsek o kişide mutluluk kaynağı olarak görüyoruz onun dışındaki hiçbirşey bizi yeterince mutlu edemez, besleyemez gibi geliyor, tek bir mutluluk musluğundan besleniyoruz yani o musluk kesilince mutsuzluğumuz artıyor mutsuzluk arttıkça düşünceler beklentiler umutlar artıyor bunlar da karşılanmayınca hayal kırıklığı artıyor. Pek çoğumuz çalışıyordur, öğrencidir, ev hanımıdır, sağlıklıdır, ailesi vardır ancak bunlar sanki zaten olması gereken gibi algılandığı için mutluluk musluğu olark göremiyoruz. Oysa sağlığı yerinde olmayan,ailesi,işi olmayan okul okuyamamış pek çok insan var biz aralarından seçilmiş şanalılarız çok şükretmeliyiz. Hangimiz ilişkimiz bitince öldük? Hangimiz yaşayamaz haldeyiz? açın diğer mutluluk kaynaklarını sonuna kadar şükredin hayatınıza size verilenlere elinizdekilerle mutlu olun gelen size birşeyler öpretmek için geldi alın içindeki dersleri ama her dersi 1 kere alın. Giden de işi bittiği için gitti. Sadece aşka bağlı kalarak değil mantığın da içine oturduğu ilişkiler seçmeliyiz. Yarın toplu olarak ruh şifalandırma terapisi yapmaya ne dersiniz? Ruhsal ferahlama sıkıntıların gitmesi auramızın pozitif enerjiyle dolması için.

işte onu bırakamıyorum durup durup aklıma geliyor artık düşünmekten yoruldum o değilde ben çok stalk yapıyorum o çok yoğun tutuyor duyguları bende.
eğer bırakabilirsen düşünmeyi olacaktır. hani derer ya bişeyden ne zaman vazgeçersek o zaman olur diye aynen de öyle..

bir arkadaşımın anneannesi şey derdi "hiçbir şey üstüne kuma istemez, düşünceler de öyle. ne zaman bir şeyi istemeyi bırakırsın ya da x olsa daha mı iyi olur dersin, hemen karşına çıkıverir."

çok doğru düşüncelerinde enerjisi var o zaman bizim beklentilerimizi azaltıp arınmamız gerekiyor :)

ya latif esmasının çok ilginç etkileri demişsiniz, rica etsem nelerdir onlar?

stalk olayını hiç sorma sırf stalklamak için girdiğim oluyor internete aynen öyle ne zaman vazgeçersen, düşünmeyi bırakırsan o zaman oluyor. geçen seneden bir olayım vardı nasıl bekledim aylarca, falcılar da yakın tarih verince çok umutlanmıştım, çok uzak tarih veren çıkınca sinirleniyordum ama gel gör ki yakın tarihtekilerin hiçbiri olmadı sonrasında da birden bire bitirdim ve istediğim şey oldu. ama olmasa da olurdu, düşünmeyi bırakınca da hissisleşiyorsun olaya bu sefer de anlamı kalmıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…