Düşüncen değişirse hayatın değişir!..

Bunun için bi etkinlik biliyor musun canım.
Dolunay için bir kağıda kırgınlıklarınız öfkelerinizi sizi üzenleri pişmanlıklarınızı yazın size hissettirdiklerini ve sonra hepsini affedin sonrasında sizin için yeni ve güzel başlangıçşara niyet edin ve kapıdı yakın. Ben bu uygulamayı kapıda yazmadan yaptım imgeleyerek sabah klktığımda içimde bir coşku seli vardı güel gelişmeler yaşadım

Hangi esmaları okuyorsunuz? Benim tavsiyem öncelikle falı ciddi anlamda hayatımızdan çıkarmak gaybın anahtarları ancak Allah'ın elindedir. Duymak istediğimiz yaşdıklarımız öı bunu zaten biliyoruz. Arınmak için 7 ayetel kürsi 3 felak 3 nas 3 ihlas 1 fatiha okuyun sonrasında hayatınızdaki olumsuzlukların,nazarın,kötü enerjinin ortadan kalkması için hergün sayısızca ya Rafi okuyun mucizelere tanık olun

Beki İkala nın çalışmalarını yapabilirsiniz ancak ben çok sevmedim kitabı açıkcası bizlerin aracılara ihtiyacı yok direkt bağlantımızı Rabbimizle kurmalıyız diye düşünüyorum. Size tavsiyem geçmişinizde yaşadığınız olayı imgeleyin ve orada afedemediğiniz sizi üzen ya da tedirgin eden ne varsa onunla yüzleşin affedin bağlarınızı hergün kesin. Sonrasında size bağlara şifa ve sevgi yüklemesinin yapılışını anlatacağım çok rahatlayacaksınızdır eminim. Vesvesenizden kurtulmak için sayısızca hergün Allah ismini söyleyin innıyoeum ki dayda göreceksiniz

Arkadaşlar you tube a geçmiş şifalandırma meditasyonu yazarsanız ücretsiz pek çok meditasyon göreceksiniz buradan da yapabilirsiniz uygulamaları

Arkadaşlar eterik bağları lütfen okuyun bunu yapmanız 10 dakikanızı almaz ama çok büyük bir ferahlama vereceğini garnti ediyorum. Karmaya inanın kalp kırmayın kin beslemeyin intikam duygusundan arının helallik alın kırdıklarınızdan ve samimi kalple Allah a tövbe edin faldan uzak durun nolur uzak durun. Daraldını mı gelin konuşalım bunaldınız mı çözüm arayalım ama enerjinizi kasmayın nolur

Bilinçaltı temizlik meditasyonu. Bilinçaltı herşeyi kaydeder ve hayatımıza yön verir. Olumsuz düşünceler hayatımızda tekrarlanan senaryoları getirir. Örnek ilişkilerimiz hep aynı sebeplerle bitiyorsa, iş yerimizde aynı sorunları yaşıyorsak bilinçaltımızın kaydı devrede demektir. Farkedemeyebiriz, korkularımızı hayatımıza çeker ve yaşarız. Mesela Allah mutluluğunu bozmasın! Allah kimsenin mutluluğunu bozmaz ama biz mutluluğumuz bozulacak kaygısı yaşarsak yaydığımız bu enerji ile bu enerjiye uyhun olayları ve kişileri hayatımıza çekerek mıtluluğumuzu bozarız.

esmalar da enerjiyi çok değiştiriyor aslında ama düzenli hale getirmek lazım. ya latifi tavsiye ederim ben de çok ilginç etkilerini görmüştüm..yalnız ben çekiceksem saatine ve sayısına çok takılıyorum halbuki önemli olan niyet ama saatinde daha etkili oluyor da diyorlar sanırım siz onlara takılmıyorsunuz? bu dediğiniz affetme işini çok yaptım, üstünde çok çalıştım ama benim sorunum artık unutamamak ya da takıntı haline döndü. yani affediyorum, eterik bağları kesiyorum vs ama sonra bir işimin ortasında yine aklıma geliyor bir şey hissetmesem bile..ben sadece o kişileri düşünmek istemiyorum hiç aklıma bile gelmesinler, sanki olmamış gibi davranabiliyim istiyorum. sanırım bu iş de bağları koparmaktan daha öte bir şey ya da egom ısrarla direniyor

çok teşekkür ederim şimdi baktım d&r da varmış oradan edineyim faldan tamamen arınma niyetindeyim fal baktıra baktıra hem umudumuzu harcadık hem acımızı güncel tutuk.. değmez arınmak lazım..

rica ederim canım. çok değişik çalışmalar var, arınma uygulaması var 15dklık bir şey o ücretsiz mesela ama her gün yapın indirirseniz çok işe yaradığını görüceksiniz.ben en çok karma temizleme ve geçmiş şifasını beğenmiştim değişik gelmişti bana tavsiye ederim. fal baktırmaktan da nefret ediyorum ama ısrarla da bırakmıyorum, bazen de korkuyorum ya olcak şeyi oldurmuyorsam, bütün enerjiyi bozuyorsam böyle yaparak diye

bende biraz inceledim de geçmişten arınmak istediğim için geçmişin şifasını beğendim onu edineceğim..
fallar bizde hep beklenti yapıyor, olsun istiyoruz enerjimizi zorluyoruz bilmiyorum ama bazen bende düşünüyorum fallar yüzünden mi olacak şeyler olmuyor diye..

Ben sayı ve zamanlara takılmıyorum hergünün ve saatin Allahın olduğunu düşünüyorum ama siz o şekilde yapmak istiyorsanız bunjn bir sakıncası yok tamamen tercih. Unutamıyorum çok tehlikelidir aslında siz unutmak istiyorum dediğiniz şeyi sürekli besliyorsunuz ve bu şekilde gündeminizde tutuyorsunuz. Yaşadığımız hiçbirşeyi olmamış sayamayız akli dengemiz yerinde olduğu sürece hatırlatı bu sebeple neden unutamıyorum unutmak istiyorum dediğini sürece hep aklınızda olacaktır. Onun yerine serbest bırakın. Bırakın gelsin aklınıza takılmayın buna bir süre sonra gelmemeye başladığını göreceksiniz çünkü beslemeyi bırakacaksınız

Bilinçaltı temizliği ve geçmiş şifalandırma diye linkler verdim bakmanızı tavsiye ederim. Fal öyle birşey ki hernekadar inanmıyorum desek te beklemediğimiz birşeyi duyunca hemen kaydediyoruz ve bunu yansıtıyoruz hayatımıza çok fazla baktırıp herkes birley söyleyince kafa karışıyor bu sefer neye inanacağımızı şaşırıyor ve çıktı çıkmadı arasında kalıyoruz hayal kırıklığı yaşıyorsak çıkmadığında demek ki inanmışız çıkacağına ve bu karışmış enerji bir aüre sonra hayatımıza karışıklığı çekiyor çünkü yaydığımız karışıklık dolayısı ile aynı frekansta olan kişi ve olayları hayatımıza çekmeye başlıyoruz.

Allah kuran da gaybın anahtarının sadece kendisinde olduğunu bize bildirmiştir ancak dilediği kullarına rüya yoluyla hislerle dilediği olayı bildirdiğini de söylemiştir. Bakın fal bakan insanlara hepsi biraz değişiktir. İnsanlar sürekli birbirleri ile enerji transferi halindedir kaldı ki onlar o kadar çok insanla görüşüyorlar ki biz de karşılarına geçtiğimizde bu enerjiyi alıyoruz. Mesela bazen bir yere gideriz içimiz açılır burası bana çok iyi geldi deriz ya da gittiğimiz bir yer ya da konuştuğumu kişinin yanında sıkılır daralırız işte bunlar hep oranın enerjisinden kaynaklıdır. Daha dün gece yaşadığım bir olayı anlatmak iatitorum ve düşüncenin etkisinin önemini göstermek istiyorum. Gece içime bir his geldi eski eşimin daha önce görüştüğü kişiyi bir sosyal ağdan eklemiş olacağını düşündüm ama öyle yoğunlaştım ki çıkarmadım kendimi bu yoğunluktan sonrasında eklemişse ona yapacağım konuşmayı ve akabinde gelişecek kavgayı öyle hissettim ki ve dayanamadım 3 civarında baktığımda bir kaç dakika önce eklemiş olduğunu gördüm o kişiyi ve devamında konuşma ile kavga gelişti. Demek istediğim ne düşünürsek onu yaşıyoruz Allah'ın ölüm doğum evlilik doğacak çocuk iradesi dışında dikkat edelim lütfen

Merhaba,

Beni binnaz abla topiğinden tanıyanlar olabilir.

Ben başedemediğim bir üzüntü yaşayıp bir süre sonra kendimi falların içinde buldum.Ara ara eğlence için baktırırdım ama 9 ay boyunca çok yoğun baktırdım.Artık ilk günlerdeki gibi birşey ifade etmesede bağımlılık gibi sürekli baktırıyor ama bu durumdan da çok rahatsız oluyordum.Maddi manevi ciddi kayıp olmaya başlamıştı bu bağımlılık.

Sonra topikteki birkaç arkadaşımla birleşip falı bırakmaya karar verdik.Bu konuda ncarenot arkadaşıma öncelikle çok teşekkür ederim.Diğer iki arkadaşıma sormadığım için nicklerini paylaşmıyorum ama arkadaşlıkları ve destekleri için çok minnetarım hepsine.İsterlerse onlar da yazarlar.Ben bir internet forumunda bu kadar iyi niyetli bu kadar can dostalar bulacağımı tahmin bile edemezdim.Hepsi çok kıymetlim oldu.

Birbirimiz için bir dua zinciri oluşturduk.Gün içinde çok az bir vakitte birbirimize dua ediyoruz.Sonuç olarak daha huzurluyuz ve olumlu gelişmeler görüyoruz.Şu an ki halimiz en çok manevi ve tabi ki maddi kat kat daha iyi bir iki ay önceki durumumuzdan.Yaşadıkça iyice uzaklaştık fal ile rahatlama fikrinden.İşimiz gücümüz daha rast gidiyor bu olumlu duruma vereceğim olumlu örneklerden en ufağı inanın.

Bizim bu duruma yatkınlığımız vardı biz dua ve esmalar ile rahatladık ama herkesin rahatlayacağı bir şey mutlaka vardır.Kesinlikle fal insanın enerjisini emiyor,bir uzaklaşıp uzaktan baktığımızda o kadar net görüyorsun ki bunu..Hiçbirşeyin çözümü değil ayrıca..

Burada benim gibi arkadaşlar görünce yazmak paylaşmak istedim.

Sevgiler,

O dörtlünün içinde olmaktan çok mutluyum ben de. Ne de güzel anlatmışsın bize diyecek çok bişey kalmamış. Fal bağımlılık gibi insan girdikçe çıkamıyor. Olumsuz bir şey yaşadığımızda ya da içimiz sıkıldığında soluğu dua etmek yerine fal atmakta buluyorduk anlık rahatlama söz konusu olsada içimizdeki vesveseler acabalar bitmiyordu. Maddi manevi her anlamda sömürü yuvası,geçici umut,geçici rahatlama başka bişey değil.Oysaki bu hayatta kalıcı huzurlar,mutluluklar var bunu hepimiz biliyoruz ama bazen bişey engel oluyor sanırım her şeyin olduğu gibi falı bırakmanın da zamanı var.Biz birbirimizden güç aldık,destek olduk bi zincir oluşturduk.Çok şükür 1 aydır son aylarda olmadığım kadar huzurlu ve mutluyum. Biz birbirimizin öncüsü olduk lütfen size de bizim bu mesajlarımız öncülük etsin. Bi yerden başlamak gerekiyor siz de yapabilirsiniz bunu yeter ki isteyin,bu hayatta hiç bir şeyin bağımlısı olmayın..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…