düşünce gücü

gerçek mi bu?? çok ilginç gerçekten şaştım kaldm

gerçek mi bu?? çok ilginç gerçekten şaştım kaldm
evet cnm gerçek,bu hastane de kesinlikle ilaç ve ameliyatla tedavi yapılmıyormuş,hatta bu araştırmayı yapan prof bi röportajında daha bu hastaneden bahsediyor,düşünce gücünün ne kadar önemli olduğu aşikar :)

demekki hiç bir iyi şeyi veya kötü şeyi ''allah verdi böyle uygun gördü ''dememek gerekiyormuş..
her şeyi bizzat kendimiz,manyetik enerjimiz gerçekleştiriyor..
çoook istediğimiz bir şeye kavuşabiliyoruz,hepimizin hayatında örnekler vardır..
biri canımızı yaktığında onun için kötü şeyler diler ve gerçekleştiğinde de mutlu olur ilahi adalet savunması yaparız...
neden nazar boncuğu takarlar ve çok insan da bunun kem gözden nefisten koruduğuna inanır..
kötü enerjiyi def etmek için bir aracıdır bu nazarlıklar..

o dediğinizi kaç gündür diyorum biliyor musunuz
ve de isyankar şekilde diyordum tövbe tvöbe..
ama yok bugün her şey değişecek olmaz böyle..

Allah verdi böyle oldu diyorum aynı yazdığınız gibive isyankar düşünüp kendimi üzüyordum açıkçası onu söyledim...
olumsuz düşündükçe olumsuzlukları kendimize mıknatıs gibi çekiyoruz...alabildiğince ve inanarak iyi düşünelim..bu yeryüzü üstünde yapamayacağımız hiç birşey yok..biz var eder biz yok ederiz..

kesinlikle ne olursa aslında biz kendimiz yaratıyoruz :) farkında olmadan aslında sonra da diyoruz ya hani ne düşünürsem başıma geliyor aynen de öyle oluyor işte
onun içindir ki ne zaman olumsuz bişey gelse hemen def ediyorum aklımdan yerine daha güzelini yerleştiriyorum çünkü öylesi daha mutlu ediyor...

b
iz var eder bişz yok ederiz dye bir cümlemi olur yaa Allah ne isterse o olur.. biz kötü düşünürsek bu düşünce bizim niyetimiz olur niyetin neyse elinede o geçer... sen peygamberlerimizin hayatları boyunca en zor sıkıntılardan geçtiklerini bilmiyomsun onların düşüncesimi kötüydü, hayır ama yaşantımız sınavlarla dolu bize düşen iyiyi düşünmek iyi niyetli olmak

arkadaş yanlış kullanmış
biz var ederiz biz yok ederiz dediği şey maddesel döngüler değil büyük ihtimal
duygular ve olaylar yani :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…