Düşükten sonra soru işaretleri...

truewoman

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2011
35
1
Arkadaşlar ben bundan 18 gün önce evde kendi kendime düşük yaptım.Sebebi bilinmiyor çünkü ilk gebeliğimdi ve adetten 10 gün sonra düşürdüm yani bebek büyük değildi sanırım. hem bedenen hem ruhen çok yıprandım.1 hafta kanamam devam etti.Kanamam tamamen durunca doktora gittim rahim tamamen toparlanmış bir de kan testi yaptır beni ara dedi.Eğer 5 in altına düştüyse korunmadan devam etmeni istiyorum çünkü bu şekilde riskin daha çok azalacağını düşünüyorum dedi. Kan değerim düştüğü için korunmadan devam ettik. Şu anda sanki ilk gebeliğimde hissettiklerimin aynısını hissediyorum. Bir kaç gün öncesine kadar hiç bir şey yoktu ama. Hafif bulantı, baş dönmesi ,sürekli sağ kasığımda pır pır eder gibi hareket. Anlayamadım tekrar hamile kalsam belirtiler bu kadar çabuk belli olur mu? Rahim kendine mi gelmeye çalışıyor? Aranızda düşük yapıp bu durumları yaşayan var mı? Nasıl olsa bu kadar çabuk tekrar hamile kalmam diye hiç düşünmüyordum şimdi bunlar olunca strese girdim tekrar. Acaba düşük sonrası herkes bu belirtileri yaşıyor mu? kafam çok karışık :KK43:

Ben dusuk yapmadim ama bebegin kalbi durmustu kurtaj oldum. Simdi tekrar hamileyim. Ilk hamileligimde adet tarihim gecmeden mide bulantisi halsizlik gibi bir takim belirtiler olmustu. Ikinci hamileligimde beklemiyordun hic belirtide yoktu adetim gecikti test yaptim pozitif cikti. Bana gore iki bebegimde farkli seyler yasadim. Seninde oyle olabilir dikkat et. Bencede yumurtlama donemindesin sanki..

X