Düşükten sonra ne zaman hamile kalırım

Dnzmrcck

Üye
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2019
87
26
28
Merhaba arkadaşlar 27 ocakta hamile olduğumu öğrendim ama kanamam var ilk değerim 124.6 doktora gittim 2 gün sonraya tekrar kan istedi tekrar verdim 55.8 çıktı düşmüştü bı umutla ertesi gün gene verdim oda 9.6 çıktı doktora gittim gebelik sonlanmis dedi.. nedenini sordum biz bilemeyiz araştırılması lazım dedi kimyasal. Gebelik mi bilmiyoruz 4 senedir çocuğum olmuyor gebe kalmam kolaylaşirmi??

Eklentiler

• IMG_20220201_002706.jpg
    120,2 KB · Görüntüleme: 101
  • IMG_20220202_101301.jpg
    97,2 KB · Görüntüleme: 97
Çocuk olmama sebebi belli mi doktorunuz dediği gibi araştırmak kazım önce sorunu bulmak lazım su durumda tekrar gebe kalabilirsiniz bu şekilde ama sağlıklı ilerlemeyebilir sıkıntınız varsa araştırmadan gebe kalmayın bence yoksa yine hüsrana ugrayabilirsiniz

Daha önceden çok gittim hastanelere çocuk olmamasının sebebini öğrenmek için polikistik over olduğumu söylediler sadece 2 ay önce çok dikkat ettim soğan kürü yaptım sonra böyle bişey yaşadım

Daha önceden çok gittim hastanelere çocuk olmamasının sebebini öğrenmek için polikistik over olduğumu söylediler sadece 2 ay önce çok dikkat ettim soğan kürü yaptım sonra böyle bişey yaşadım
Soğan kürü işe yarıyor duymuştum soğan küründen sonra incir kürüne devam edin diyorlar incir ve havuç kürü onu da deneyin derim aynı zamanda tekrar bebek için deneme yapabilirsiniz sağlıksız bir gebelikmiş demek ki ilerlememesi daha iyi inşallah yeniden sağlıklı bir gebelik haberi alırsınız

Aminn inşallah canım onuda denicem Allah razı olsun

Merhaba canım öncelikle geçmiş olsun, kürler sana fayda etmiş bu çok güzel bişey devam etmelisin polen, macun, deneyebilirsin, belki biliyorsundur #clifeballibitkiselmacun diye çok şifalı bir Macun var instagramda onu tavsiye ederim umarım en kısa zamanda hayırlı haberler alırsın bende düşük yaptım 1 buçuk sene oldu düşük yapalı, eşim için tedavi lazım borçlarımız var derken bayağı erteledik, umarım hayırlı haberlerle gelirsin.

Ekim ayinda kimyasal gebelik yasadim kasimda son reglden sonra hamile kaldim korunmadim ... demek ki hamile kalabiliyosun ve tupun acik korunmani tavsiye etmem ..

Aynen birde adet bitimindeen hemen sonra incir kuru yaptim esimede keciboynuzu yedirdim..
İncir kuru dediğiniz ne oluyo ne gibi bı faydasını gördünüz. Bende kimyasal geçirdim de diğer gebeligimde de böyle bişey yaşamak istemiyorm tekrar
Aynen birde adet bitimindeen hemen sonra incir kuru yaptim esimede keciboynuzu yedirdim..

Çok geçmiş olsun. Sizle aynı durumdayım. Bende 30 Aralık'ta test yaptım ve pozitifti ama 10 Şubat'ta kanamam oldu. Doktora gittim düşük dedil. Bebek güçsüz olduğu için tutunamamis dedi doktor. Tabi insan çok üzülüyor ama nasip işte

Hic tedavi görmediniz mi ilaçlarla yumurtalar büyütülup catlatma ignesiyle catlatiyorlar böylece o ay kesin şekilde ovulasyon olmuş oluyor hamilelik kolaylaşıyor 4 yıl olmuş ondan merak ettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…