Gebeliğe Hazırlık Düşükten 2 ay sonra Bat 8 ağustos

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
8 ağuatosu bekleyen baya kişi var burda :)son 3 gün geçmiyo sanki..bazılarında 3 gün öncesinde çıkıyo,bazılarından bat gününden sonra çıkıyo.ben bugün erken gebelik yaptm negatif çktı.moralim baya düştü ama yinede bi umut var

bende ısrarla gecikmeyi bekliyorum.
gebelik olursa baş üstüne olmazsa da baş üstüne Rabbim hayırlısını versin :)

bende ısrarla gecikmeyi bekliyorum.
gebelik olursa baş üstüne olmazsa da baş üstüne Rabbim hayırlısını versin :)
Aynen canım, benimde 8 agustos ve gecikmeden yapmayı düşünmüyorum. Yıpratıcı oluyor her ay tek çizgi görmek.

Aynen canım, benimde 8 agustos ve gecikmeden yapmayı düşünmüyorum. Yıpratıcı oluyor her ay tek çizgi görmek.
Kesinlikle öyle . En azından gecikince ümitlenmek benim için artı bir olay canım. Hepimiz için 8 ağustos dönüm noktası olur insAllah

Valla erken gebelik teatleri 25 30 tl.git bi özel hastaneye kan ver daha mantklı bence kesin aonuç hem :)
yok ya 15 tl sordum bugün keşke de alsaydım aslında gidemiyorum gidebilsem sağlık ocağında sabah kan verirdim hiç bunlarla kafa yormaktan iyidir gidemezsem mecbur yarın test alcam negatif çıkarsa da daha peşine düşmem :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…