Gebeliğe Hazırlık Düşükten 2 ay sonra Bat 8 ağustos

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Almila1

Ben mavi'ye çoookk aşıkkk oldumm
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2018
118
83
32
kızlaarrr hepinize merhaba
batı beklerken zaman geçsin hem de aynı durumları yaşadığım arkadaşlarla tanışmak istedim burda ve yeni üye oldum .

2 ay önce maalesef erken düşük yaşadım . tahmin ettiğimden daha çabuk iyileştim ruhen ve yeniden aynı hamilelik heyacanını yaşamak istiyorum . tek dileğim hayırlısıyla sağlıklı gebelik doğum ve bebek sahibi olmak.

Allah isteyen herkese hayırlısıyla versin diyelim .

bazen zor olsa da moral ve motivasyonu bu dönemde yüksek tutmak.

Aynen motivasyon önemli. Benim de bat 8agustos. Dusukten sonraki 8. Ayım benim. Hayırlısıyla sağlıkla kavuşalım tez vakitte bebelerimize

Geçmiş olsun canım inşallah bı sefer sağlıklı bir gebeliğin olur benimde 9 yada 10 ağustos ikinci ayım daha geçen ay denedik olmadı bu ay bakalım olcak mı. Geçen ay belirtim yoktu bu ay da belirtim pek yok ama ben sanki bebek oldu gibi hissediyorum sanki karnımda bi dolgunluk var gibi belki de ben psikolojik olarak öyle hissediyorum bilmiyorum :)

teşekkür ederim
Amin insAllah isteyen herkes sağlıklı bir gebelik geçirir. batlarımız yakın umarım iyi haberler alırız
eşimin doğum günü 17 ağustos . ona güzel haber hediye ediyim istiyorum tabi nasip herşey
bence psikolojik olarak iyi düşünmen artı bir olay. umarım gerçekten hissettiğin gibidir karnında ve kalbinde bir dolgunluk olur

Benmde 8 ağustos bat.10 aydr istiyoruz bu ay klomen kullandm.5 yaşında bir oğlum var.ondan öncede 1 düşüğüm olmuştu.düşükten snra çalşmalara başladğıktan 6 ay snra oğluma hamile kalmştm.Rabbim hepimizin gönlüne göre versn

Amin canım inşallah bu ay hepimiz mutlu haberi alırız. Sen de eşine dünyanın en güzel doğum günü hediyesini verirsin

Almila1 bu arada belirtilerin var mı?

belirti diyebilir miyim bilmiiyorum ama aşırı koku hassasiyetim var. ben boş gebelik yaşadım o yüzden düşükle sonuçlandı.
bata kadar olan belirtileri pek önemsemiyorum aslında. sebebi boş gebeliğimde mide bulantım hiç olmadı beni hep endişelendirmişti. herkeste aynı şey olucak değil tabi ki.
yani anlıycağınız gecikmeyi bekliyorum. gecikmeden sonra ki belirtileri önemsiyorum.

sende belirtiler ne durumda ?

amin canım

umarım gecikir ve müjdeli haberleri alırız hepimiz herkes için duacıyım isteyen herkese nasip olsun

Bende de hiç belirti yok acaba olmadı mı diyorum belirti arıyorum çünkü herkes belirtiden bahsediyor. Göğüs acım falan hiç yok mesela.bel ağrısı falan yok koku hassasiyeti yok. Ama bebiş inşallah vardır

Ayne cnm benmde hç belrti yk.vücudumu dinlemekten kafayı yicem

insAllah vardır canım . dediğim gibi bence sende geciktikten sonraki belirtileri önemse. her ne kadar da olsa gecikmeden önceki belirtiler birazcıkta olsa psikolojik ve çok didiklemektendir.

Kızlarrr sohbeti başlatıyım zaman akışını hızlandırmak için :) kaç yıllık evlisiniz ?ne kadardır çocuk istiyorsunuz ? Boş gebelik yaşayan var mı benim gibi ?

Kızlarrr sohbeti başlatıyım zaman akışını hızlandırmak için :) kaç yıllık evlisiniz ?ne kadardır çocuk istiyorsunuz ? Boş gebelik yaşayan var mı benim gibi ?
1 yıllık evliyim ben geçen ay bıraktık korunmayı ama olmadı bu ay ikinci denememiz yani. Hiç çocuğum yok ilk olacak inşallah:) sen kaç yıllık evlisin var mo cocuk

Merhaba kızlar 35 gün önce 11 haftalık bebişimin kalbi durduğundan dolayı kürtaj oldum. Daha öncede 2 tane kimyasal gebeliğim vardı. Dr ara vermeyin başlayın dedi. Bizde bi kaç defa denedik sonra tatil için memlekete geçtim. Dün adet oldum. Düşük sonrası ilk adetimdi. Bugün 2. Günüm. Rabbim inş hepimize sağlıklı hayırlı gebelikler ve evlatlar nasip eder.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…