Düşük yumurta rezervi, kalitesiz yumurta, prp

ynsysra85

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2022
58
28
39
Merhaba yaşım 38 3 tüp bebek denemem oldu 2 su tuttu fakat kimyasal oldu 1 inde yumurtam kalitesiz olduğu için tedavi yarıda kesildi, AMH 0.50 bir iki yumurtam çıkıyor onlarda kalitesiz prp yaptırmayı düşünüyorum bu şekilde sağlıklı bir gebelik elde eden var mı ?

Tam sizin yaşınızda ve aynı hormon seviyelerindeyken IVF ile hamile kaldım ve sağlıkla doğurdum. Korkmayın.. Benim tek bir yumurtam vardı o ay, tek başına büyüdü, döllendi, transfer edildi ve sonucuna erdi. Stres seviyenizi mümkün olduğunca düşürmeye çalışın, çok etkili oluyor.

merhaba, ben de 39 yaşındayım, amh 0.06. 2 tüp bebek denemesi yaptım ocaktan bu yana ama başarısız, yani transfere dahi gidemedim. Dondurulmuş bir tane orta kalite yumurtam var. Bir ara vermiştim, Geçen ay Acıbadem Maslak'ta Yiğit Hoca ile görüştüm. Bu amh değeri ile yine de 3-4 yumurtam oluyor bu arada. Şuan reglim ve bittiğinde önümüzdeki haftabaşı gibi prp yaptırmayı düşünüyorum. Bakalım neler olacak :)

bu konu ile ilgili başlık açmıştım bu arada, orada da paylaşanlar oluyor takip etmek isterseniz;

altın yumurtayı bulmuşsunuz ne güzel, bize de bol şans :)

İnşallah çok iyi sonuçlar alırsınız

Ben bu ay prp yaptımda bilemiyorum ne olcak benimde amh 0.010 du ve 4 aydırda adet göremedim tam 1 ay olcak prp yapalı faydasını görürsem sizede anlatrım

Ben bu ay prp yaptımda bilemiyorum ne olcak benimde amh 0.010 du ve 4 aydırda adet göremedim tam 1 ay olcak prp yapalı faydasını görürsem sizede anlatrım
Siz nerede yaptırdınız bilemiyorum ama ben maslak acıbadem ile görüştüğümde dr bana çok detaylı anlattı herşeyi. Adet görmüyorsanız, amh düşük ve döngüde yumurta da izlenemiyorsa en doğru yöntem prp yerine kök hücre tedavisi. Bir araştırmanızı öneririm. Umarım prp işe yarar ve gerek kalmaz

Evet konuştum doktorumla bana kesin adet görecen diyor 2yıl hic adet görmeyenler bile oldu diyor bekliyorum artık. Siz kök hücre tedavisimi yaptınız nekadar tuttu öğrenebilirmiyim

Evet konuştum doktorumla bana kesin adet görecen diyor 2yıl hic adet görmeyenler bile oldu diyor bekliyorum artık. Siz kök hücre tedavisimi yaptınız nekadar tuttu öğrenebilirmiyim
Yok ben prp yaptırdım, düzenli adet görüyorum, amh değerim 0.06 ama her döngümde de 3-4 yumurtam oluyor. Yumurta kalitesini arttırmak için yaptırdım ben. Ama tahminim 35-40 bin civarı kök hücre. Kesin bilmiyorum yine de.

Banada 2 ay sonra gel dedi bakalım ne olcak Allah yardımcımız olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…