düsük yaptim cok üzgunum tekrar hamile kalmak istiyorum

dilek69

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2012
94
0
ben eyllul 15inde 8 haftalik bebemi dusurdum kismet olmadi ama ben yilmadim hic korunmadim her ay duzenli denedim yumurtlama gunleri falan hersey ya, ama suan duseli 4 ay oldu ve ben her ay agliyorum cok agliyorum hemde her yerde yaziyorki anne hazir hissedince kendini korunmaya gerek yok ben her gecen ay olmadikca daha cok üzülüyorum vee yipraniyorum kafaya takmamak gerekirmis size soruyorum nasil unutayim?? hergun hap aliyorum folsure diye bi ilac progestan gibi bisey. onu er icisimde aptalmiyim biliyorumki bebek icin saglikli olsun diye.. simdiden ecmek gerekiyomus dedi doktor. o yuzden yumurtlamasi adet gunu derken gittikce daha kötu oldum acayip agliyorum cok üzülüyorum. Allahim insallah verirsin bidaha yalvariyorum allahim lutfen tekrar verrr bide öyle bi imtihandayimki arkadaslarim komsularim benden sonra ewlenen kardesim bile ilk ayinda hemen hamile hemsi karinlari büyüdü ben hala yerimde sayiyom insan ister istemez uzuluyor bunlari yazarken bile agliyorum nolcak bu halim bilmiyorum (

Merhaba,
Bende 6 Ağustosta 9 haftalık bebeğimi kaybettim. Hemen hemen aynı durumdayız seninle. 29 yaşındayım ve daha 1 yıllık evliyim. Evet çok çok üzüldüm hatta bi sürü doktora gittim, neden oldu böyle diye, tabii hepsi aynı cevabı verdi,ilk hamilelikte olabilir herhangi bir sodur yok sizde dediler. O yüzden içim daha rahat artık ve sürekli hamile kalayım diye uğraşmıyorum. İlki de süpriz olmuştu bu da öyle olsun istiyorum. Lütfen sende kendini çok yıpratma, akışına bırak biraz olayları,sen bu kadar stres yaptıkça emin ol hamile kalman daha da zor olacak. O yüzden eşinle, arkadaşlarınla dışarıda zaman geçir ve ilk kaybını unutmaya çalış. Emin ol ondan sonra daha iyi olacak.

merhaba canım çok geçmiş olsun bende 1 haftalık bebeğimi kaybettim o anki duygularımı anlatamam sanki dünya başıma yıkılmış gibiydi şu çalışıyorum çalıştığım şirkette 3 tane hamile bayanlar var onları gördükçe içimi sanki eziliyor çok kötü bir durum allah kimsenin başına vermesin size ait bir parça canınızdan kanınızdan bir parça kayıp gidiyor ve hiç birşey yapamıyorsunuz çok kötü şu an yazarken bile aklıma geldikçe çok kötü oluyorum .inşallah allah yardımcımız olur ve hamile kalırız biz ve bizim durumuzda olan herkeze yüce rabbim yardım etsin. birde ben hayıt otu içmeye başlıycam hayıt otuyla hamile kalan .çok bayan var..

simdi bunu okudum yya demekki sadece ben degilmisim hamile birini gorunce üzülen. normalmis yani bu durum. ve simdiden söyle bisey düsünüyorum hamile kalinca elimden geldigince karmnimi saklicam ve kimseye kolay kolay demicem hamileyim diye bazilari karinlarini gere gere yuruyolar üzülen olur olmaz düsünen yok hele bide dusuk yaptigimi bile bile baska bi hamile kadindan bebeginden konusmuyorlarmi icim parcalaniyor... demekki bunlari yasamak lazimmis bilmek icin

Evet canım sadece sen değilsin üzülme. Kendine zaman tanı biraz,sonuçta bi kere hamile kaldık demekki bi sorunumuz yok en azından bunun için bile sevinebiliriz.

hepinize cok geçmiş olsun arkadaslar..sabrı elden bırakmayalım..ve dua edelım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…