Düşük yapıp,hamile kalmak için zamanın dolmasını bekleyenler buraya.

beren35 gecmıs olsun canım sanada en kısa zamanda hamıle kalırssın sende bi süresi var işte bu işlerin.istedıgın hadı bu ay olsun dedıgın anda gelmıyor bu yaramazlar..pek nazlılar canımm..

yaşada takma bende 36 yım..ve ılk gebelıgım allahım ne verırse hayırlını versın herkese

demir paşam iyi çokşükür dün aksam maşallahı vardı kıpır kıpır dı yavrukusum..sonra sabaha karsı uyandım baktım buda uyandı.:))

Kızlar günaydın.pc ye virüs girdi,cepden nete girdim,zaten site sorunlu cepden girmekde zor oluyor.beni merak etmeyin,şimdi geçmişi okumaya çalışıcam

ececım bende buralardayım guzelım..

izne allah kısmet ederse son 3 haftada ayrılmak ıstıyorum bakalım 2 ay kala çalısabılır raporu alıcam.son 3 haftaya kadar ınsallah böle olur guzelımkı sonradan rahat edeyım.

slm kıslar ben geldim ama hiç biriniz yoksunuzmafoldumben
nasılsınız bakalım?
yaseminciğim çok sevindim canım..hayırlısıyla bundan sonrasıda çorap söküğü gibi gelir inşallah ŞenizŞeniz
periciğim demek oluşun kıpır kıpır canım maşallah:nazar: benim kızımda aynı şekilde şuan bile hoplatıyo valla canım benim:nazar::nazar:
bana gelince kıslar dün şeker yükleme testti yapıldı sonuçlarımı cuma günü alıcam..
şeker sınırda çıkmış sanırım.:çok üzgünüm::çok üzgünüm:
ilk kan aldıklarında baktılar 100 çıktı. ardından bir bardak 50 gm şekerli su içtim ve bir saat sonra tekrar baktılar 138 çıktı:çok üzgünüm::çok üzgünüm:
labaratuvardaki kıza sordum sınırda galiba dedim bana bilgi vermedi :mymeka::mymeka:dr bilgi verir dedi
ben cuma akşamına kadar çatlarım ya bişey söyleyin dedim nuh dedi peygamber demedi
bende akşam msn de dr nin sekreteriyle konuştum kıslar oda şeker hastası sınır 140 mış sanırım sınırdasın dedi
ama bakalım doktorum ne diyecek
inşallah bukadarıyla sınırlı kalır

slm kıslar ben geldim ama hiç biriniz yoksunuzmafoldumben
nasılsınız bakalım?
yaseminciğim çok sevindim canım..hayırlısıyla bundan sonrasıda çorap söküğü gibi gelir inşallah ŞenizŞeniz
periciğim demek oluşun kıpır kıpır canım maşallah:nazar: benim kızımda aynı şekilde şuan bile hoplatıyo valla canım benim:nazar::nazar:
bana gelince kıslar dün şeker yükleme testti yapıldı sonuçlarımı cuma günü alıcam..
şeker sınırda çıkmış sanırım.:çok üzgünüm::çok üzgünüm:
ilk kan aldıklarında baktılar 100 çıktı. ardından bir bardak 50 gm şekerli su içtim ve bir saat sonra tekrar baktılar 138 çıktı:çok üzgünüm::çok üzgünüm:
labaratuvardaki kıza sordum sınırda galiba dedim bana bilgi vermedi :mymeka::mymeka:dr bilgi verir dedi
ben cuma akşamına kadar çatlarım ya bişey söyleyin dedim nuh dedi peygamber demedi
bende akşam msn de dr nin sekreteriyle konuştum kıslar oda şeker hastası sınır 140 mış sanırım sınırdasın dedi
ama bakalım doktorum ne diyecek
inşallah bukadarıyla sınırlı kalır

hoş geldin canım benim hiç bir bilgim yok bu şeker yüklemesi ile ilgili yüksek olması durumunda herhangi bir sıkıntıya yol açar mı ki?

Ececim hoşbulduk,geçmişi okuyamadım ama yasemincim güzel bir haber almış galiba ,çok sevindim.hepinizi öpüyorum.fantastikama,perime belenayıma hepinize sevgiler

sabina seninki ne kadarlık oldu birde isim düşündünüz mü bellimi?

24+ 4 haftalık olduk canım..1 hafta sonra 6,5 aylık olucaz yani:CüvCüv::CüvCüv:
simay koymayı düşünüyoruz
sen naptım canım uzun zamandır giremedim nasıl gidiyo? varmı bulantın falan
cinsiyetini daha öğrenmediniz sanırım ...

birperi ve sabina tebrik ederim ikinizide.. allah sağlıkla bebişinize kavuşmayı nasip etsin inşallah...

ben size bişey sorucam.. en erken belirtileriniz neydi acaba? ne kadarlıktı ve neler hissettiniz vücudunuzla ilgili? cevaplarsanız çok sevinirim... opuyorumnanaktan

X