düsük yapanlar kesin okuyun

ktg

bir bedende iki kalp
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2008
3.971
34
41
arkadaslar 3 hafta önce düsük yaptım doktor ilaç verip eve yolladı kürtaj yapmadı sonra 15 gün sonra gel dedi bnm durumum cok iyiydi hatta doktorun tekrar deneyebilirsin demesini bekliyodum ki doktor utrasonda baktı ve karnımda asırı serbest sıvı gördü ve o an anladıkkı dıs gebelik ve beni acil hastaneye yatırdılar ame yapmak istemedi hiç cocugum yok die bi igneyle atayım diye 3 gün bekledi bir yandanda yarım saatte bir ates tansiyon nabız kan tahlili yapıldı bnm agrı esigim yüksek die agrı hissetmedigim için iç kanamayı farkedemediler kanım cok düsünce laporoskopi yapıp kanı temizlemek istediler ancakactıklarında apandist ame kalma yapısıklık oldugu için göremediler ve bişey yapamadan kapattılar2 gün sonra asırı kanım düsünce ame aldılar ve bir tüpümü aldılar yani anlayacagınız 1 haftada 3 operasyon gecirdim lütfen siz siz olun düsükten sonra doktora gidin

canım cok gecmıs olsun.sakın uzme kendını canım.
cok zorlu surecten gecmıssın.bende hep merak ettım senı nerdesın dıye meger basına neler gelmıs arkadasım.bir doktorun hatası nelere mal oldu.
herseyde vardır bir hayır napcan canım elden bırsey gelmez artık.sen kendıne iyi bak canım.uzulme lutfen..:teselli:

arkadaslar 3 hafta önce düsük yaptım doktor ilaç verip eve yolladı kürtaj yapmadı sonra 15 gün sonra gel dedi bnm durumum cok iyiydi hatta doktorun tekrar deneyebilirsin demesini bekliyodum ki doktor utrasonda baktı ve karnımda asırı serbest sıvı gördü ve o an anladıkkı dıs gebelik ve beni acil hastaneye yatırdılar ame yapmak istemedi hiç cocugum yok die bi igneyle atayım diye 3 gün bekledi bir yandanda yarım saatte bir ates tansiyon nabız kan tahlili yapıldı bnm agrı esigim yüksek die agrı hissetmedigim için iç kanamayı farkedemediler kanım cok düsünce laporoskopi yapıp kanı temizlemek istediler ancakactıklarında apandist ame kalma yapısıklık oldugu için göremediler ve bişey yapamadan kapattılar2 gün sonra asırı kanım düsünce ame aldılar ve bir tüpümü aldılar yani anlayacagınız 1 haftada 3 operasyon gecirdim lütfen siz siz olun düsükten sonra doktora gidin

canım çok büyük geçmiş olsun..paylaşımın için teşkkürler..bende haziran 1 de düşük yaptım ve herhangi bir operasyon geçirmedim..gerçi ben 3 gün takip edildim hastaned yattım..ama paylaştığın iyi oldu hemen doktora gideceğim.. çok sağoll...sana da çok büyük geçmişş olsunnn

Çok geçmiş olsun sana. Merak etmiştim ben seni. Allah yardımcın olsun.

canım çok geçmiş olsun.allah yardımcın olsun.tekrar hamile kalırsın sakın üzülme.benim arkadaşım aynı senin gibi oldu 9 ay sonra hamile kaldı.düşünmüyordu hamileliği ama oldu işte.şuan çok mutlu sakın üzülme.allah yardımcın olsun canım.

cnm benim neler yaşamışsın yaa hiç korkma tekrar hamile kalamamaktan en kısa zamanda tekrar yaşıcaksın o güzel duyguyu inşallah yeterki senin sağlığın moralin iyi olsun ocak anneleri olarak dualarımız hep seninle allah yardımcın olsun arkadaşım

çook geçmiş olsun rabbım bırdaha yaşatmasın rabbım hayırlısıyla tekrar hamıle kalmanı nasip eylesin inş.

X