Düşük vücutta alışkanlık yapar mı

Pemppeee

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2023
569
137
İki kez düşük yaptım üç ay arayla bazıları üst üste düşük yapmanın vücutta alışkanlık yapacağını felan söylüyor doğru mu bu ?

Bende aynen sizin gibi düşünüyorum ama üst üste kürtaj oldum daha sorunun ne olduğunu bile bilmiyorum psikolojik olarak kötüyken bir de bu kocakarı laflarına maruz kalıp aceba mı şüphesine düşüyorum

Patolojiye gondermediler mi? Neden sorunun sebebini bilmiyorsunuz

İki kez düşük yaptım üç ay arayla bazıları üst üste düşük yapmanın vücutta alışkanlık yapacağını felan söylüyor doğru mu bu ?
2 düşük 1 kimyasaldan sonra pıhtılaşmam olduğunu öğrendim düşüklerimin arası 3 ay bile deildi banada demişlerdi etrafa takılmayın öyle bişey yok iğne kullandım gebeliğimde 10 aylık şuan kızım ve tekrar gebeyim bi araştırmanızı öneririm

Bir ay kadar geçsin bende kan vericem hep 7 haftada kalbi duruyor pıhtılaşmadan şüpheleniyorum ama çok korkuyorum aynı şeyleri yaşamaktan korkmama gerek var mı

Son düşüğünüzle sağlıklı gebeliğinizin arası ne kadar ben ne kadar beklemeliyim 6 ay diyorlar doktor henüz bir şey demedi 6 ay çok uzun geliyor bana

Patolojiye gondermediler mi? Neden sorunun sebebini bilmiyorsunuz
Üçüncüde patolojiye gönderiyoruz dediler daha yeni kürtaj oldum bir ay olunca kan vermeye gitcem o zaman öğrenirim değerlerimin normale dönmesini bekliyorum

Ben de iki defa kürtaj olmak zorunda kaldım. Kan pıhtılaşması varmış.
Tüp bebek ya da genetik bölümüne başvurup iki defa düşük yaptığınızı söyleyeceksiniz sebebini araştıracaklar.

Son düşüğünüzle sağlıklı gebeliğinizin arası ne kadar ben ne kadar beklemeliyim 6 ay diyorlar doktor henüz bir şey demedi 6 ay çok uzun geliyor bana
Sadece size değil eşinize de genetik test yapmaları gerekiyor, o da kan verecek yani bilginiz olsun.
Testleri yaptırıp sonucu alıncaya kadar hamile kalmayın bence. Sonrasında doktorlar bir yol çizerler.

Sadece size değil eşinize de genetik test yapmaları gerekiyor, o da kan verecek yani bilginiz olsun.
Testleri yaptırıp sonucu alıncaya kadar hamile kalmayın bence. Sonrasında doktorlar bir yol çizerler.
Siz gebe kaldınız mı sonra kaldıysanız pıhtılaşmada nasıl bir tedavi uyguladılar

Siz gebe kaldınız mı sonra kaldıysanız pıhtılaşmada nasıl bir tedavi uyguladılar
Hayır henüz kalmadım. Gebe kalırsam kan sulandırıcı iğne kullanacağım söylendi.
Daha önce de dediğim gibi ihmal etmeyin bütün kontrolleri yaptırın. Tüp bebek bölümlerinde detaylı inceleme yapıyorlar, randevu alıp giderseniz hem eşinize hem size genetik test yapıyorlar ki bu da çok önemli, sorun sadece kan pıhtılaşması olmayabilir, size pıhtılaşma için test yapıyorlar, rahim filmi falan çekiliyor.

Bir ay kadar geçsin bende kan vericem hep 7 haftada kalbi duruyor pıhtılaşmadan şüpheleniyorum ama çok korkuyorum aynı şeyleri yaşamaktan korkmama gerek var mı
YAni anlıyorum korkmanız normal aynı şeyleri yaşarmıyım düşünceniz var ama korkmayın bi araştırın sürekli olmaz

BEnce bi araştırın ona göre yol izleyin ben devlet hastanesinde herşeyi yaptırdığım için zaten bi 5-6 ay sürdü

Evet gitcez inşallah iki haftaya kadar giderim

5-6 ay sonuçların çıkması mı sürüyor
Pıhtılaşma sonucu 1,5ay sonra çıktı kromozom sonucu 5 ay sürdü çıkması özeldede yapılıyo sanırim kısa sürüyo ama ücretlidir. troidlerinize felanda baktırın

Pıhtılaşma sonucu 1,5ay sonra çıktı kromozom sonucu 5 ay sürdü çıkması özeldede yapılıyo sanırim kısa sürüyo ama ücretlidir. troidlerinize felanda baktırın
Tamam teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…