Düşük tehlikesi için dua edermisiniz

Bende dua edicem arkadasi tanimiyorum ama olsun Rabbim isteyen herkese evlat nasip etsin insallah. Aklima gelen arkadaslarida cagirdim onlarsa okur insallah

Yeni haberim oldu. Şimdi duamı yollayacağım inşaallah sare.
Allah ikinize de sağlık versin. Hayırla evladını sana bağışlasın.

K kalemero asli asli @NEFSSEMS G gulbil10 kitapseverim kitapseverim derinruzgar derinruzgar Sleepyyy Sleepyyy
cider13 cider13 Arkadasa dua edermisiniz

kimyager1508 kimyager1508 cnm sende dua et arkadasimiza hamilelerin duasi daha cabuk kabul olur ♥
Kızlar merhaba kk dan arkadaşımız hamile fakat düşük tehlikesi var bize katılıp arkadaşımız ve bebeği için dua eder misiniz?
@2KediAnnesi @CuteMom @sevcan... @GelenKutusu
Ya şafi
Ya bari
Ayetel kursi

Elhamdü lillahi rabbil âlemin.

Vel âkibetü lil müttakin.

Velâ udvane illa alez zalimin.

Vessalâtu vesselâmu alâ resülinâ muhammedin ve alâ âlihi ve sahbihî ecmeîn.

Ey dualara icabet eden, bize şahdamarımızdan daha yakın olan, esirgeyen, bağışlayan, lütfeden ALLAH’ım.

Ey yerleri ve gökleri yaratan, gizli ve açık her şeyi hakkıyla bilen, mülkün ve saltanatın ve bütün varlıkların sahibi, gözden uzak gönle yakın, her şeye kadir olan yüce ALLAH’ım Merve ve bebeğine sağlık ver.Bebeğini sağsalim kucağına almasını nasip et amin amin amin.

Rabbim Merve arkadaşımıza meleğini bağışlasın, sağlıklı bir gebelik geçirip hayırlısıyla bebişini kucağına almayı nasip etsin inşaallaahhh.... amin amin amin

bu vesile ile tüm hamilelerimize de sağlıklı gebelik diler, hayırlısıyla bebeklerini kucaklarına almaları için dua ediyorum.

Duamı ettim. Allah kabul etsin. Arkadaşımıza rabbim inşallah meleğini bağışlasın.

Hepinizden allah razi olsun, degerlerim yukselmiyor, cumaya kadar bekleyeceğiz, alacaklar onu benden, daha kalp atışını duyamadan, sokecekler icimden..

Aaa oyle deme veren allah alan da isyan etme bi dur hmn olumsuz dusunme kalk abdestini ac ellerini rabbim bu bana verdigin bebek bana hyr getrecekse yuzumu guldur hyr gtrmeyecekse gerekeni sen bilirsin uZulcm belki gunlerce ogrendigim gun nasil mutlu ettiysen bni tekrr bu mutlulugu tez zamnda yasattr salavat gtrr ihlas fatiha oku dur epimix yanindayiz senn

Hepinizden allah razi olsun, degerlerim yukselmiyor, cumaya kadar bekleyeceğiz, alacaklar onu benden, daha kalp atışını duyamadan, sokecekler icimden..

hayırlı ve sağlıklı bir evlat olacaksa sımsıkı tutunacaktır sana çok zor biliyorum ama takdri ilahi demekten başka çaremiz yok aynı şeyleri bende yaşadım kayıp gitti meleğim ama allah büyük

isyan etme canım alan onlar değil biraz bekle kaç haftalık şu an kız bebek geç canlanır benim arkadaşımın bebeği öyle olmuştu ve hep büyükler kızdır kız geç canlanır dediler hakikaten de öyle oldu azıcık sabret sana zararı dokunmayacak süre kadar bekle doktorda çok önemli başka doktorlarada görün

Uzulme sakin saglikli bi bebek olsa tutunurdu hayata demekki saglikli degilmis diye dusun. Rabbim hayirlisini versin hakkinda hayirlisi neyse oju yasatsin sana Allaha sigin dua et bol bol rabbim geri cevirmez dualari.
Son durum ne bugun tahlil yapyrdnmi

X