Düşük Tehlikem Varmiş...önerileriniz Nelerdir.

P

panikatak

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi panikatak
SLM ARKADAŞLAR.SOL KASIĞIMDA ARADA BİR SANCI OLUYOR.DR DÜŞÜK TEHLİKESİNDEN DOLAYI DEDİ.PROGESTAN KULLANIYORUM.AMA KANAMAM FALAN YOK.OLMADIDA.14.HAFTADAYIM.İLK GEBELİĞİM.BEBEĞİM GAYET SAĞLIKLI VE GELİŞİMİ ÇOK İYİ
BÖYLE DURUMDA OLANLAR VARMIYDI?VARSA SONU NE OLDU :çok üzgünüm:

• Konu Sahibi panikatak
Ben Biliyosun Hamiş Değilim Allah Bebeğini Sana Bağişlasin Umarim Bişey Olmaz Sikma Canini Hayirlisi Korkma Bişey Olmaz Sağlikla Kal Canim

• Konu Sahibi panikatak
benımde vardı
aykata kalma
kolu yukarı fazla uzatma

bol bol dınlenn....

.ılacını duzenlı al..
kotu şeyler dusunme

kanaman oldugu an doktora gıtt

• Konu Sahibi panikatak
dikkat et canimfazla yorma kendini
korkma bisey olmaz

• Konu Sahibi panikatak
Canim icin rahat olsun bu donemlerde dusuk yapanlar cok cok az oda ilac icmeyip dikkat etmezseler yani.Sen bolbol dinlen ve ilaclarini hic aksatma.Insallah sorunsuz gecer bu donem.Gecmis olsun canim.

• Konu Sahibi panikatak
canım öncelikle geçmiş olsun.hamilelik dönemimde dr.um banada progeston vermişti ve ayaklaraımın altına yastık koyarak ıstırahat etmemi söylemişti.korkulacak bir şey yok bence ilk gebeliklerde hep yaşanıyor bu.ayır kaldırmamaya ve strese girmemeye dikkat et.benden sana tavsiye dokuz ay boyunca yat.ben hamileyken doğum yapacağım güne kadar gezmiştim şimdide kızım hiç oturmuyor.tam bir canavar.kızımı gören ayaktamı doğurdun diye soruyorlar bana.

• Konu Sahibi panikatak
içimi rahatlattınız.hepinize teşekkür ederim a.s.

• Konu Sahibi panikatak
bende düşük tehikesi geçirdim kanamam olmadı benimde;sana tavsiyem istirahat,iş,güç yapma iyi beslen,ilaçlarını aksatma,stres yapma ve bol su iç...
içinide rahat tut....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…