Düşük sonrası Hamileyim ama çok karışığım bana yardım edin !

dilem_sed

Kalbinizle yaptığınız her şey size geri dönecektir
Kayıtlı Üye
14 Mart 2009
540
949
Slm kadınlar kulübü üyeleri
ben acayip derecede karışığım geçen mart 18 de düşük yaptım.ve doktor gelişme göstermeyen bebek demişti sonrasında korunmayın demişti.ayın 28'inde düşük sonrası ilk ilişkiye girdik. haftadan beri hamilelik belirtilerini görüyordum 18 nisanda evde idrar testinden test yaptım ve sonuç pozitif çıktı.Çok şaşırdım ama acele etmek istemedim doktora gitmek için.Diğerinden dolayı çok üzülmüştüm.Buda öle olur die.Neyse 25 nisanda eşim hcg testi yaptıralım dedi hcg testinde sonuç 3520,0 mlU/mL çıktı
Bu sonuçlar beni şaşırttı bu sonuçlara göre acaba diğerini düşürmedimmi?
2. sorum hadi düşük oldu buna göre ben kaç aylık hamileyim?
acaba sonuçlar normalmi yoksa anormalmi ikiz olması mümkünmü?
Yarın doktora gidecem ama dayanamayıp size danışmak istedim.
Yardımınıza ihtiyacım var !!!

Sevgilerimle...:CüvCüv:​

cnm bence ikiz değil değer çok yüksek değil çünkü,ama tekrar hamilesin sanırım tebrik ederim,ilk bebeğini düşürmüşssün cnm,2 alık bhcg değeri bu kadar düşük olmaz güzelim

hakkinda hayirlisi olsun arkadasim ama korma bende erken dusuk yapmistim doktorum korun falan dememisti deekki bir sakinca yok icin rahat olsun zaten derlerki dusugun ardi cabuk olurmus sendede boyle oldu allah sevincini tamamina erdirsin umarim hersey yolunda gider allah ol diyince olur

canım bende 4 ocakta düşük yaptım 6 şubatta adet oldum şimdi 10+6 hamileyim bende seni gibi çok korkuyorum bunada bişey olacak die ama herşey ALLAHTAN rabbim herşeyin en iyisini bilir içini ferah tut oluruna bırak bende çok telaş yaptım hala en ufak bi ağrıda telaşlanıyorum düşükmü die ama herşey ALLAHtan

canım, bence çok sevindirici bir haber bu ve kesin hamilesin...
noldu doktora gittin mi? sonuçlarını bildir.
hadi güzel haberlerini bekliyoruz canım

tebrik ederim canım..Rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin...amiiinnn..bence de değerin güzel sanırım ikiz olunca daha yüksek oluyo..seninki normal bence..canını sıkma..hamileliğin ve bu pozitif sonucun tadını çıkar..bol bol dinlen...

Merhaba arkadasim senin yasadiklarninin aynisini bende yasadim bende 15 nisanda test yaptim pozitif cikti ama yinede inanamadim,gecen haftada sukurler olsun bebegi gorduk,ayrica doktor ultrasonda bebegin haftasini hesapladi ,yani sana diyecegim rahat ol keyfini cikar kaydirigubbakcemile2

arkadaşlar yorumlarınız çok teşekkür ederim uzun zamandan beri girmiyordum geçen hafta gittim doktora ve sonuçlara göre biraz korktu mol gebeliği falan olabilir dedi bende çok korktum fakat Allahıma şükür kese göründü 5+2 günlük hamilesin dedi değerler çok güzel dedi ve normal dedi korkma yeni bir gebelik dedi dünyalar benim oldu.

ALLAH HERKESE ANNE BABA OLMAYI NASıP ETTSıN DUALARIM SıZıNLE UMARIM HAMıLELıĞıNıZ ÇOK GÜZEL GEÇER SORUNSUZ BEBıŞıNıZı KUCAĞINIZA ALIRSINIZ.
SıZDE BANA DUA EDıN ÇÜNKÜ KORKUYORUM aaaa bu arada yarın kalp atışlarını duymaya gidicem size burdan haber veririm

sevgilerimle anneler...

geçmiş olsun dilekcim Allah kplaylıkla sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inş.

tebrikleeeeer .ay ne güzel bi şey bu ya.hayırlısı olsun canım rabbim kucağında göstersin inşallah.darısı başımaaa
bende 16 nisanda kürtaj oldum .banada dokrorum korunma vermemişti.ay inşallah senin gibi bende hemen hamile kalabilirim gerçi tedavisiz hamile kalmam çok güç ama alllahın işi bu belli mi olur.hayırlı olsun canım.

cnm tebrik ederim hayırlı olsun,ne gzüel hiç bekley-tmemiş bebişin senihihoyyythihoyyyt

canım hem gecmiş olsun hemde tebrik ederim hiç korkma benimde senin gibi olmuştu düşükten sonra hemen hamile kaldım ve şu anda 31 haftalık hamileyim allah tamamına erdirsin:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…