Düşük sonrası gebelik ve tekrar kaybetme korkusu

Amin inşallah Rabbim kimseyi evladiyla sinamasin sağlıcakla kavuşmayı basip etsin.Benim hep akıntım olduğu için aradaki farkı anlayamadım ben ama adet gecikmeden test yapmayın sonra daha çok stres oluyor insan.
Adetim iki sonra olması gerekir adet belirtimde yok ama akintim.kesildi adet olmaya yakın kesilir benimde bakalım hayırlısı inşallah Allah sağlıkla nasip eder bu ilaçları verirler mi kan sulandırıcı devlet veriyor herhalde aslında erken öğrenip gitmem gerek kan pıhtılaşma 3 genimde var yada yatkınlık iki farklı doktor biri yatkınlık dedi diğeri var dedi öyle benimde durumum bakalım ev biraz müsait değil kalabalık köyden eşimin tarafı geldi bazı sorunlar var bide karma karışık durumdayım ne yapacağımı bilniyorum

Çok geçmiş olsun inşallah en yakın zamanda güzel haberler alırsınız siz desize de hemen deneyebilirsiniz dediler mi bana beklemene gerek yok dedi ama psikolojik olarak hemen denemek bize çok zor geldi
Kaç haftalıkti beklemenize gerek yok denildi. Benim ilk düşük ve kürtajdan sonra 3 ay korun denmişti bunda da kalbi durduğu için kürtaj oldum ve bişey söylenmedi bende testlerimi yaptırıp hemen denemek istiyorum açıkçası.

Test yaptirdiysaniz direkt iğne ile başlıyorlar ben pıhtılaşma testi yaptirmadim corasprin ile başladık nolur nolmaz diye mutlaka size de verir gittiğiniz doktor.İnsallah güzel haberlerinizi bekliyorum burdan yazın

Ben 7. Haftada kalp atimini gördük oncesinde cok sık gittik yeter artık kalbi gördük nasılsa diye onuncu haftada gittim ama kese falan dağılmıştı hep muhtemelen en son gelisinizden bir iki gün sonra durmuş dediler ve o ana kadar da hiç belirtim olmadı.Ama psikolojik açıdan bence bikac ay ara verin ben şimdi bile zor cesaret ettim fizyolojik olarak vücut hazır olsa da psikolojik olarak hemen hazır olamadım ben

Test yaptirdiysaniz direkt iğne ile başlıyorlar ben pıhtılaşma testi yaptirmadim corasprin ile başladık nolur nolmaz diye mutlaka size de verir gittiğiniz doktor.İnsallah güzel haberlerinizi bekliyorum burdan yazın
İnşallah yaa bu sefer sağlıklı bir hamilelik geçiririm haberi buraya veririm inşallah test yapsam çıkarmı 2 gün sonra adet olmam gerek hanı hamile.kaliyorum ama boş oluyor anlamadım

İnşallah yaa bu sefer sağlıklı bir hamilelik geçiririm haberi buraya veririm inşallah test yapsam çıkarmı 2 gün sonra adet olmam gerek hanı hamile.kaliyorum ama boş oluyor anlamadım
Erken gebelik testlerinde çıkar kaset testler gecikince doğru gösteriyor diyorlar ben yanıltma payını düşünüp direkt kan vererek öğrendim

Erken gebelik testlerinde çıkar kaset testler gecikince doğru gösteriyor diyorlar ben yanıltma payını düşünüp direkt kan vererek öğrendim
anladım yarın belki bakarım o zaman teşekkür ederim cevapladığınız icin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…