düşük sonrası 2. ayım yardımcı olurmusunuz

hanifta

Nirvana
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2008
120
0
merhaba arkadaşlar düşük yaşadıktan sonra bu siteyi takip ettim ve yeni üyeyim.haziran ayında hamile olduğumu bilmeden doktora gittiğimde alttan muayene etti(3 defa) ayrıca gebeliği farketmediği için de ilaçlar verdi ve hamile olduğumu öğrendiğimin ertesi günü kanamamm oldu bebeğim düştü.4 haftalıktı ve kürtaj olmadım kkendiliğinden düştü.bekleme süresi kafamızı karıştırdı bizde 2 adet üstüne denemeye karar verdik.ilk adetim 15 temmuz ikincisi 12 ağustosda oldu.bende adetimden sonraki 11.13.günlerde beraber oldum bugünde 15.gün deneyecez ssizce etkili olurmu hamile kalmak için teşeşkür ederim şimdiden allah herkesin gönlüne göre versin ihşallah

zaten 4 doktorasordum tanıdık doktoralar hariç bazısı bekleme bazısı bekle dedi biz denemeye başladık ama düşük sonrası adet değiştiği için caba beraber olduğum günler nasıl siz hangi günler denemiştiniz adetiniz çok değiştmi benimki çok değişmedi çünkü gecikme olmuyo

TABİ CANIM ALLAH TA VERİRSE NEDEN OLMASIN ALLAH GÖNLÜNE GÖRE VERSİN BİZİM BEBEĞİNİ KAYBEDENLER LİSTEMİZ VAR İSTERSEN ORAYA GİR VE ARKADAŞLARLA KARŞILAŞTIRMA YAP.GÜZEL HABERLERİNİ BEKLİYORUZ CANIM BY :1hug:

gecmis olsun cnm oncelikle doktorun alttan baktigi icin dusuk yapmis olamazsin bebek zaten saglikli degilse duser yani alttan bakmakla hic alakasi yok ikincisi erken dusuk yasadigin icin korunmana gerek yok zaten rahim kendini toparladigi anda ancak hamile kalabilirsin isallah fazla beklemezsin cnm ben dusukten sonra hic korunmamama ragmen 3. ayimda hamile kalmistim

keşke bende beklemeseydim ama neyse ihşallah daha fazla beklemem bu kadar bile zor geldi teşekkürler

arkadaslar bir sey sormak istiyorum ben 15 agustosta dusuk yaptim.9 haftalikti.kaç gunde hcg hormunu sifirlanir bilgisi olan var mi?

arkadaslar bir sey sormak istiyorum ben 15 agustosta dusuk yaptim.9 haftalikti.kaç gunde hcg hormunu sifirlanir bilgisi olan var mi?

ah canim benim gecmis olsun.sorunu cevabini ben verem ama bende 9 haftalik bir dusuk yasadim.cok kan kaybettim benim toparlanmam 6 ayi bulmustu.peki canim neden dusuk yasadin sorun neydi

ah canim benim gecmis olsun.sorunu cevabini ben verem ama bende 9 haftalik bir dusuk yasadim.cok kan kaybettim benim toparlanmam 6 ayi bulmustu.peki canim neden dusuk yasadin sorun neydi

tesekkur ederim canim Allah bir daha yasatmaz insallah.bende son zamanlarda kanama baslamisti ve gittigim doktorlar ilgilenmediler.en son gittigim doktor bebege bakti ve kalbi atiyor 2 gun sonra gel kanamanin sebebini bulalim dedi.ama 2 gun sonra gittigimde bebegimin kalbi durmustu sonrada dusuk yaptim zaten.ben toparlandim çok sukur agrim sizim yok.kanamamda kesildi.tekrar hamile kalmak istiyorum Allah izin verirse adetimi bekliyorum.senin nasil oldu canim?kaç ay once dusuk yaptin bir daha hamile kaldin mi sonra?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…